Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészet pudingoknak?...

Harcművészet pudingoknak? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Nincs sport múltam, illetve egy év ilyen csajos mozgás van már mögöttem, de az semmi. Gondolkodom rajta, hogy önfegyelem növelése, meg a hatékony energiafelhasználás miatt kéne valami ilyesmit csinálnom.

De van olyan, amit túlsúllyal, sport múlt nélkül el tudok kezdeni?

Az egyetlen ilyen jellegű emlékem egy áltaálnos oskolai karate edzés, amiről 5 percet késtem, le kellett volna nyomnom 50 fekvőt, nyilván egyet se tudok normálisan, a harmadik bénázásnál az edző kirúgta alólam a kezem, mellre estem, elmentem és soha többet nem mentem vissza. Van olyan, amiben eleinte legalább megértőek és türelmesek?


2012. szept. 17. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

az egy teszt volt,amin csúnyán elbuktál.

menj aerobikozni.

2012. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menjél vingcsunozni. ahol meg fizetsz az edzésért, ott nem lesz getzi az edző. ebből él.
2012. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kungfuzom,hasonlóan a nulláról indultam,hatalmasat fejlődtem azóta.Az edző kemény,de egyáltalán mem ilyen erőszakos ripacs.
2012. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NagyonGonosz ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ez nem ripacsság. Akarető próba volt és neked nem volt.
2012. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akármekkora is akaratereje,nem tud lenyomni 50 fekvőt,ha nincs meg a kondíciója.Ez rossz módszer,a lehetetlent kérni tőle és büntetni.(mint leírta,próbálkozott!)
2012. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk eleve egy általános iskolás, éppen tinédzser lányt, akinek éppen nőnek a mellei, szerintem nem túl korrekt dolog mellre ejteni. Nem hinnám, hogy az a harcművészet lényege, de cáfoljatok meg, ha igen, mert ha igen akkor eszem ágában nincs ilyesmivel foglalkozni. A mazo oldalam meg tudom élni sokkal élvezetesebb módokon is.
2012. szept. 19. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondom,hogy rossz volt az edződ:) Nálunk kungfun,barátságosak az oktatók,nem kérnek lehetetlent.Az alapoktól kezdik az oktatást,megmutatják milyen komoly dolog ez,és fegyelmet tartanak.Megmutatják a gyengeségeinket,és elérik hogy mi magunk akarjunk keményen dolgozni.Nincs semmilyen ilyen teljesen felesleges álkeménykedés.(mert ez az volt) Természetesen mindegyik harcművészet ugyanolyan jó,de a mestertől függ nagyban a dolog.Ès szerintem ne ilyen iskolai edzésekre járj,hanem egy külön egyesületbe.Az drágább,de jobb.A harcművészet lényege pedig az önmegvalósítás,a test és szellem egyensúlyba hozása.Ha valami még érdekel,írj:)
2012. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Iskolaiba már nem is tudnék járni, mert már 27 éves vagyok :)
2012. szept. 20. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Modern Ving Tsun
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!