Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők válaszát várnám,...

Testépítők válaszát várnám, hogy így mi történne az alakommal? 24L

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni felsőtestről,de azt tudom,hogy nincs helyi fogyás.

Heti 4 súlyzós edzéssel és 3 kardió edzéssel formásodok is valamit vagy csak szimplán fogyni fogok?

Az étkezésem úgy nézne ki,hogy kb 250-300 gramm cs.mellfilé ( 1 darab 1 napra,mindig más dkg..) ez 60 gramm rizzsel, reggelire 2 tojásból rántotta + 2 szelet t.k. toast kenyér,edzés után rögtön fehérjeturmix


De,mivel azt olvastam,hogy fogyónál nincs izomépítés,akkor feleslegesen guggolgatok,karizmozok,nem fog látszódni,változni semmit? Érdemesebb lenne csak kardióznom?

Egyébként 2 hét alatt szeretnék kb 3-4 kilót leadni.


2012. szept. 20. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és ha szőlőcukrot keverek a turmixomba edzés után,akkor semmit nem fogynék zsírból?
2012. szept. 20. 23:16
 2/10 dirtboy ***** válasza:

az igaz hogy ilyenkor nem fogsz izmot építeni de izomvédelemre kell a súlyzós edzés.

heti maximum 1kiló fogyás legyen,ha több akkor izomból is fogysz és akkor rosszabb lesz az alakod a végén mert azt hogy milyen az alakod a csontozatod és az izmaid befolyásolják.

2012. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

minek kevernél szőlőcukrot az edzés utáni shékbe?

én itt elvesztettem a fonalat.

2012. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyors ch az izmoknak:) Ezt olvastam!
2012. szept. 20. 23:19
 5/10 dirtboy ***** válasza:
akkor azt is olvasd hozzá hogy szálkásításkor nem megy semmilyen gyors ch.
2012. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak jó lett volna a fogyáshoz kerek popsi,szép combok,izmosabb-feszesebb karok:) De akkor majd utána.
2012. szept. 20. 23:26
 7/10 dirtboy ***** válasza:

én inkább előtte javasolnám,annak most nem sok értelme van hogy most fogyózol utána meg bele kezdesz majd a tömegelésbe amivel zsír is fog fel jönni és a végén megint fogyóznod kell majd.

inkább most ne fogyózz úgy is jön a tél lehet kicsit zsírosodni aztán majd tavasszal meg szálkásítasz és jobb alakod lesz.

2012. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek dirtboy-al, ha nincs sok zsír rajtad, akkor előbb növelj izomtömeget és később szálkásíts, így jobb lesz a forma.


Szálkásításnál edzés után protein+glutamin menjen majd és mehet hozzá bcaa edzés előtt és után is, ha van lóvé.

Heti 0,5-1kg/hét fogyás a megfelelő ütem, felette izomvesztés van.

2012. szept. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért az a 60 gramm rizs nagyon kevés. éhen fogsz halni, nem jó ilyen gyorsan ennyire drasztikusan levinni a ch-t. Első körben egyél ugyan annyit, mint egyébként, csak tisztán, szemét kaja nélkül.. aztán fokozatosan vedd le a ch-t. Nem igaz, hogy edzés után nem lehet gyors ch, ha a napi bevitelbe beleszámolod, akkor jó, bár kétségtelen, hogy van, akinek ez sem működik. Nem felesleges semmi, muszáj súlyzós edzést is végezni, mert sok kcal-t égetsz vele, és a tested a kevés ch-t is az izmokba szállítja inkább. Amúgy jól csinálod :) De ha nem vagy nagyon "kövér", érdemesebb lenne először az izomzatodat jobban felépíteni. Így a zsír leadása is könnyebb lesz, és az eredmény is szebb.
2012. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam gyors ch-t edzés után és bele is számoltam a napi bevitelbe, de nem értem el annyira jó eredményt, mint amikor glutamin ment helyette. Ja és mielőtt megkérdezed, 27 év edzési tapasztalatom van.
2012. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!