Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Moustafa Ismail a világ...

Moustafa Ismail a világ legnagyobb karú embere?

Figyelt kérdés

Amikor először megláttam, azt hittem, hogy ez egy vicc. De nem, ez komoly, ez a csávó tényleg Guinness rekordot állított fel. "A világ legnagyobb bicepszű embere" Teljesen nyilvánvaló, hogy syntholt használ. Akkor mégis hogy állíthatott fel Guinness rekordot?

Ja, azt is mondja, hogy naponta kétszer edzi a bicepszét, attól ilyen nagy. Hogy regenerálódik így az izom? Testépítők, ti mit szóltok ehhez?


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=fb19j3b-ogk


[link]



2012. szept. 21. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez az egyik legunodorítóbb dolog. Semmi köze a testépítéshez.
2012. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ez a kedvencem: velvet.hu - "Moustafa Ismail vállára vesz egy modellt, mert nemcsak nagy izmai vannak, erős is"

És ott pózol egy 40 kilós csajszival a vállán. Király.

2012. szept. 21. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy edzeget a syntholos karjával, de röhej az ember. És az a szomorú, hogy sokan besz0pják hogy az igazi izom, csak minél többet kell edzeni minden nap a bicepszet. :)
2012. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ez elég nevetséges. Az ilyenek miatt azonosítják a testépítőket a kokszos idiótákkal...
2012. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Éndzsöl ***** válasza:
100%
Szánalom... És az a legszebb, hogy mivel az embereket érdeklik az ilyen gyökerek, ő és a média is nagyot kaszál ebből. :/
2012. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez egyszerűen ocsmány. ki mondta neki,hogy jól néz ki? undorító. és mekkora különbség van már a bicepsze, meg az alkarja közt? fúj.
2012. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Undorító, ocsmány és beteges. Ennyi erővel lehetne 110 cm is.
2012. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha már kokszol, be is plasztikáztathatott volna még egy 2 literes csöcsimplantátumot a karjába, úgy még nagyobb lenne. Övé a guinness rekord. De szerintem van nála nagyobb karú ember, pl. 300 kilós szumó birkózók.
2012. nov. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez testépítés szempontjából olyan, mintha valaki kitömné az ingujját. Meg napi 2 edzés. Kész vicc.
2012. nov. 28. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
egy 40kg-os nőt én is fel veszek a vállamra,még se mondanám hogy Guiness rekord csak mert syntholt használ és ,,vastagˇˇ
2012. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!