Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiből jobb akarok lenni mit...

Tesiből jobb akarok lenni mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Főleg az erőnlétemmel van a baj, tudtok valami itthon, illetve "ingyenesen" edzéstervet adni, hogy nagyobb ugorjak, gyorsabban fussak, meg több fekvőtámasz tudjak stb.
2012. szept. 21. 16:21
 1/2 mpecsa ***** válasza:

Mindezekben akkor tudsz fejlődni, ha gyakorlod rendszeresen !

Nem igazán kerestem soha edzésterveket, de leírom, ahogyan én kezdtem. Lehet, hogy néhány másik válaszoló kifogásolni fogja, hogy ez így rossz, de nekem bevált.

Fekvőtámasz:

Megcsináltam annyit, hogy összerogytam az utolsónál. A száma mindegy, Te is addig csináld. Majd kis pihenéseket közbeiktatva után ugyanezt ötször. Másnapra persze izomláz lett a vége, de megvártam amíg rendbe jött, és utána kezdve az összeesést okozó ismétlésszám kb 70 %-át végeztem hatszor. Mindezt kétnaponként. Ahogy fejlődsz emelheted az ismétlésszámot.

Futás:

Ez a legegyszerűbb. Lassú futás ameddig bírod. Pár perc pihenő, majd újra futás. Én három futást ismételtem. Mindezt a fekvőtámaszt kipihenő napokon végeztem. Ahogy fejlődsz, egyre tovább fogod bírni, és rövidesen a pihenőket is el fogod hagyni.

Ugrás:

Én sohasem próbáltam se magasugrást sem távolugrást, bocsi.

2012. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon sok múlik a testzsír%odon, ha kicsit pufibb vagy fuss sokat, vigyél be elég fehérjét(szorozd meg 2-3al a testsúlyod és kijön mennyi grammot kéne nagyjából beszedni hogy ne veszíts az izomzatból, persze minimális veszteség akkor is lesz ),kevesebb szénhidrátot vigyél be. Ha van rá pénzed vegyél fehérjét és egyél kevesebbet.

Ne feledd, legfőbb a futás ! fekvőre amit előttem írtak jó, futásra amit leírtam illetve az jó az ugráshoz is, max még csinálj sok négyüteműt és jól is fogsz kinézni.

2012. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!