Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szíasztok! Görkorit akarok...

Szíasztok! Görkorit akarok venni, kezdő lennék. Én olyan 10 E Ft ért gondoltam max. Annyiért leget jót venni? és Hol? Milyet ajánlanátok? Miket nézek melyik a jobb? kerekeken, anyag összetételt? Márkát? Stb.

Figyelt kérdés
Görkori
2012. ápr. 22. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Én anno használtan vettem 10000-ért egy nagyon jó állapotban levő K2-est. Nagyon kényelmes, jó cuccokból van összerakva, én mindenképp szavaznék erre. Újonnan 10000-ért elég gagyikat lehet kapni, sokkal jobban jársz egy minőségi, kicsit használttal.
2012. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a márka teljesen mindegy én először egy márkás drága cuccot vettem UJJAT és semmire nem volt jó utána vettem mindössze 4e forintért és teljesen jó főleg ha kezdő vagy ha majd már profi vagy akkor is ráérsz venni valami komolyabbat sok sikert.
2014. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!