Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora törölközőt szoktatok...

Mekkora törölközőt szoktatok használni, és milyen gyakorlatoknál? Fekvenyomás, scotpad?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek konditerem először. Olvastam a házirendbe, hogy kötelező törölköző használata.

2012. szept. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy normál méretű törölköző teljesen megfelel a célnak. Higiéniai szempontból fontos, hogy ne nagyon feküdj bele más izzadságába, ezért értelemszerűen ott kell használni, ahol az izzadó tested érintkezik valamelyik gépfelülettel.
2012. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyedül edzem, itthon de nem szeretem összeizzadni a cuccost. Akkora törcsit használok ami végigéri a fekpadot. Annál hosszzabb felültre nem fog kelleni szerintem.
2012. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg terembe és leszarom:dsenki nem használ:d
2012. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Törülköző!

Amúgy normál méretűt szoktak vinni, mert aki zuhanyzik annak jól jön, ha nem csak egy mosogatórongy van nála.

2012. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normál méret, tehátr olyat amivel otthon is zuhanyzás után megtörlöd magadat.
2012. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!