Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás hatással van a hasra,...

Futás hatással van a hasra, csípőre, combra és fenékre?

Figyelt kérdés
Ez az a négy testrészem, melyből szeretnék fogyni. 175 magas vagyok és 67kg, fő célom nem a súlyvesztés, hanem, hogy a zsír lemenjen. Futni akarok mindennap a héten, egy napot kivéve. Emellett hasazok és súlyzózok (illetve amire van kedvem, szoktam húzódzkodni is meg lábemelést is csinálni, tehát ezeket mindig váltogatom). Ez hatásos lehet? Ha igen, kb mennyi időn belül? Nem szoktam falni, nagyon zsíros ételeket kerülöm, illetve figyelek a zöldség és gyümölcs bevitelre. Utóbbi időben ezekre mindig odafigyeltem, csak nem volt nagyon időm mozogni, ezért is lettem enyhén zsíros, de most ezt le szeretném 'adni'! 19/F
2012. szept. 23. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ez az a négy testrészem, melyből szeretnék fogyni."


Helyi zsírégetés nincs, ha fogyni szeretnél, mindenhonnan fogysz. Fogyásra pedig szálkásító diéta+edzés kell.

2012. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lassan egy hónapja csinálom ezt, 2kg-t fogytam de mint írtam nem is ez a célom... Úszógumi szépen kezd lemenni, fele biztosan eltűnt. Hasamról is szépen kezd lemenni. Végül az edzéstervem így alakult időközben át:

Minden másnap futás, a mindennapit sajnos a térdem miatt nem tudtam bevállalni, két hét után eléggé éreztem. Mindennap hasprés, 2x 50es szériában és fekvő 2x 20 és 1x 10-es rendszerben. Lábemelés 2x 10.

Súlyzós gyakorlatokat ritkábban csinálok, igazából azt majd később akarom elkezdeni, a kéz edzését.

Ja és a futást fényévekkel jobban bírom mostmár mint az elején.. Eleinte izomlázam volt folyton utána, illetve kifulladtam.. Mostmár? Mintha csak sétálnék, akkora fáradtságot érzek utána. :)

2012. okt. 21. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!