Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Speciálisan alsó hát, derék...

Speciálisan alsó hát, derék edzés mellé még érdemes beiktatni mást? Gyors válaszokat ha lehet

Figyelt kérdés

Azért eddzek kifejezetten erre a területre mert ez van nálam lemaradva, ez a gyenge pont. Kérdés ,hogy ezek mellé mit iktassak még be , mert a felhúzás és oldalsó hasizom gyakorlatokat kissé kevésnek találom egy edzésre. Mit érdemes mellé "berakni"? Teljes hátat ne írjatok mert úgy érzem az levenne az eredeti célom hatásfokából :D

Esetleg egy lightosabb láb , vagy tricepsz megteszi? Vagy legyen mell? Nemtudom melyik lenne a jobb mert eddig még nem nagyon mostam egybe különböző izomcsoportokat.


2012. szept. 23. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a derekad gyenge,akkor az egész tested gyenge.

csípőemelés,egyenes híd,sima híd,híd állásból,meg a kettlebell swing.


láb edzéshez megy legjobban,mert guggolás közben keményen dolgozik a gerincfeszítő izomzat is,így bemelegítve előkészítve vághatsz neki.

2012. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, egyébként én is lábra gondoltam. Amúgy azért gyenge mert volt egy "kis" balesetem ezzel még pár éve. És az ilyen gyakorlatokat mellőztem mert féltem nehogy valami baj legyen belőle. De mostmár ezt is fejlesztenem kell nincs mese. Bár gyenge nem vagyok , inkább csak külsőleg feltűnő. Hidakat azt csinálok minden nap ha van rá időm.
2012. szept. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!