Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van még értelme tovább szálkás...

Van még értelme tovább szálkásítani?

Figyelt kérdés
Na szóval 120 Kg-ról fogytam le 75 KG-ra (194 cm 18/f) mert ugye minden álmom a kockás has volt. közel 2 év alatt. Nem koplalással. Kondi+futással. Bicepszemen(ami nem nagy) látszódik az ér rendesen,lábamon is. Viszont a hasamon van még kb 1,5-2cm zsírréteg. Van egyáltalán esély arra,hogy 45KG-os fogyás után kockás hasam lesz?Mert ugye 194 cm és 75 kg vagyok most,de még mindig nem értem el célkitűzésem.. (Majd utána szeretnék tömegelni,de ha szerintetek sincs rá esély,akkor most fogom elkezdeni.)
2012. szept. 23. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elérheted a kockás hasat, de mi értelme lenne 70 kólósan ilyen magassággal. Szerintem kellene egy kis izomtömeget összeszedni, majd után leszálkásítani. Jobb lenne így a forma.
2012. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Prto3inVitez ***** válasza:
Én 180 cm vagyok és 80 kg.Kockás a hasam nagy átlagba:)) Adonisz-öv az nagyon látszik, és 6 kocka is ;) Tömegelj és aztán szálkásíts
2012. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NagyonGonosz ***** válasza:
Nagyon sok zsír lehetett rajtad, ha még 75 kilósan sem vagy romszálkás. A bőröd nem ereszkedett meg? Mondjuk a magasságod miatt nem biztos, hogy annyira sok volt a 120. Ha nem ereszkedett meg a bőröd jó étrenddel biztos el tudnál jutni a kockás hasig, de én inkább tömegelnék nehogy elfoggyak. A magasságodhoz képest elég kevésnek tűnik a 75 kiló főleg ha 10% felett vagy.
2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!