Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Pro *? Mi a véleményetek...

Power Pro *? Mi a véleményetek mostani termék.

Figyelt kérdés

Érdemes meg vásárolni?

[link]


2012. szept. 23. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó, javarésze szója, ami nem éppen a legjobb, főleg nem edzés utánra.

Tejsavóval jobban járnál, pl. VPX Syngex, Nitro Pure, stb. Ezt fogyasztahtod reggel is, és edzés utánra 30-40 gramm gyors ch-val van egy jó tömegnövelőd is.

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem , mert tömeget szertnék nővelni most
2012. szept. 23. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Tömeget elsősorban tömegnövelő ÉTRENDDEL tudsz. Edzés után pedig tejsavóprotein legyen+ 40-50 g gyors ch, pl dextróz.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

az íze nekem pont hogy nem jött be /csokisat vettem/,alig bírtam meginni,a végén már vegyesbe ittam tejsavóval mert számomra elviselhetetlen volt.

power proteintől azt hittem nincs rosszabb ízű de ez rácáfolt.

egyébként beltartalma kb azonos a power proteinével szerintem,abszolút nem mondanám jobbnak viszont drágább.


vegyél inkább tejsavót,olcsó pl az activlab muscle up ha netán nem állsz úgy anyagilag.

2012. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kakao01 ***** válasza:
muscle upot nem fogok már venni 3,5kilósban max 1-esbe fullra kipattanásosodtam tőle. power proteinről az a véleményem hogy nem túl minőségi alapanyagból kihozták a legminőségibb cuccot. én inkább azt vennék power pro ch tartalma gondolom cukor és kicsivel több zsír is van benne, meg a power protein minden adagjában megvan a vitaminok RDA értékének 100%a
2012. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Olyan fehérjét vagy tömegnövel tudnádok irni ami olcso? Mert hát anyagi vonzata nagyon van..

2012. szept. 23. 21:42
 7/9 dirtboy ***** válasza:
írtam,activlap muscle up
2012. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor gyüjtögetek rá :D
2012. szept. 23. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő eleve nem gazdaságos. Vegyük pl a híres Jumbo-t:

3kg kerül belőle 13 ezerbe. Mivel 32% a fehérjetartalma így kapsz 1kg fehérjét ennyi pénzért, s többi meg olcsó zabliszt és dextróz. Tehát az olcsó "szénhidrátot fizeted meg marha drágán.


Külön proteint vegyél: vpx syngex, stillmass 6:3:1, Biotech nitro pure whey gold, Twinlab whey fuel, stb.

Ehhez tegyél edzés után gyors ch-t, pl 50g dextrózt.

2012. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!