Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetek azért, hogy ilyen...

Mit tehetek azért, hogy ilyen legyen a hátam a mostani "v" helyett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a hátam nagyon V alakú . Már jó ideje eddzek , boxolok is szóval ANNYIRA amatőr nem vagyok.

Ez a V alak nekem nem nagyon tetszik szeretnék ezen változtatni már ha lehetséges. Sokkal jobbnak találom és azt szeretném ,hogy ne V alak legyen hanem normális arányosan szélesedő.


2012. szept. 22. 19:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Képekkel illusztrálom:


Nekem kb ilyen: [link]

[link]

Ezek a legnormálisabbak amiket találtam. És szeretném:

[link]

[link]

Érthető?:O

2012. szept. 22. 19:37
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja igen tehát valami módszerre lennék kíváncsi vagy gyakorlatokra amik segíthetnek ezen. Gondolom ez részben genetika is sőt eleinte örültem is neki csak ahogy "nőttem" így széltében már egyre durvábban aránytalan lett. Csinálok hát edzéseket, felhúzást meg újabban ilyet is : [link]

[link]

Nem tudom ez ér-e valamit

2012. szept. 22. 19:42
 3/13 dirtboy ***** válasza:

tegyél fel képet a te hátadról ne máséról.

egyébként nem hiszem hogy neked hasonlítana a hátad ezekére.

2012. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, csinálj felhúzásokat oldalra döntögetéseket egykezessel. Így erősödik, szélesedik a derekad.
2012. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért tegyek fel mit nem lehet ezen érteni? Amúgy tudod te milyen macerás egy normális hát-fotót készíteni telefonnal főleg ,hogy látszódjon is valami? És egyedül vagyok itthon szóval nincs akivel csináltassak. Szóval most valahogy enélkül kell túl élni...
2012. szept. 22. 19:45
 6/13 A kérdező kommentje:
második köszi szépen!
2012. szept. 22. 19:46
 7/13 dirtboy ***** válasza:

számomra az hihetetlen hogy ennyire v alakod lenne,ezért kértem a képet.

nem lesz csak úgy nem akarás ellenére senkinek ilyen háta.

szerintem neked sincs.

most nem azt mondom hogy hazudsz hanem csak hogy kicsit képzavarod van és rosszul látod magad.

2012. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tipp a fotóhoz: telód beállítod időzítőre (10-20mp) és leteszed valahova mellmagasságban és pózolsz elötte.


A 2. képen amit linkeltél a csávó hátrahúzza a hátát. Valszeg ha olyan pózba lenne mint az első, akár neki is akkora lenne.

2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha befeszítenek,akkor a 2. képen lévők háta is olyasmi.

szóval az első két képeden feszített fotók vannak,a 2. kettőn meg nem.

ennyi a különbség.

ne pózban járkálj,akkor nem lesz olyan:).

amúgy nem értem a kérdést,örülnöd kellene,hogy V.

2012. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"szóval az első két képeden feszített fotók vannak,a 2. kettőn meg nem.

ennyi a különbség. "


Nem kéne okoskodni "ennyi a különbség"... Egyébként 5ből 1 ember válaszolt a kérdésre a többi értelmetlen hülyeséget írt. Érdekes az az egy ember fel bírta fogni ezt a rendkívüli információ áradatot. Ez a szerintem neked nincs ilyen ezzel sokra egyikünk sem megy. Egyrészt mi értelme lenne ilyeneket írogatnom ha nincs ilyen problémám? Ennyi erővel azt is írhatnám ,hogy viszket a p*nám mit csináljak? Annak sem lenne több értelme. Másrészt meg mitől olyan hihetetlen ez? Nem állítottam hogy ilyen meg olyan hátizmaim vannak csak azt ,hogy milyen a formájuk és hogy nem tetszik a testemen ez az aránytalanság. Mindig is sportoltam és nem csak súlyemelgetés meg pózolást tükör előtt... Miért ne lenne olyan??? Mindenki kicsit máshogy épül fel van akinek ott alul nem széles a háta mint pl nekem és erre kértem tanácsokat. Nem a képek elemzését és kételkedést kértem ennyi a dolog... De biztosan nehéz felfogni és a kérdésre válaszolni ha meg az nem megy akkor nem kell ide írni ENNYI.

2012. szept. 23. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!