Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire tud tönkretenni?

Mennyire tud tönkretenni?

Figyelt kérdés
Mennyire tud tönkretenni egy szép, okos lányt a kézilabda+kick box együtt?

2012. szept. 30. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rondább nem lesz tőle..
2012. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

WOW kézilabda+kick box együtt!


megbocsáss de pontosan mit értesz az alatt, hogy tönkretenni

2012. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát úgy tönkretenni hogy megváltozik tőlle mármint nem csúnya lesz hanem belső tuljadonságai megváltoznak tőlle
2012. szept. 30. 20:39
 4/8 anonim válasza:

Szerintem csak jóval magabiztosabb lesz az élet több terén.


De nem hiszem, hogy a jellemvonásán ez bármit is változtatna, ami kihatással lenne akár egy kapcsolatban.

2012. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonságok? Hogy jön ez ide? Arrafele változik, amerre hajlam van benne, nincs olyan, hogy pl. a kickbox márpedig mindenkit agresszívvá tesz meg ilyenek.
2012. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Semennyire, legfeljebb hatékonyaban fogja csinálni, ami benne van (pl. nem csak elküld a fenébe, hanem hozzá is segít, hogy oda juss).
2012. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nem lány vagyok, de nekem a sport csak adott, sohasem elvett. Ha arra gondolsz például, hogy a kick-boxtól netán erőszakosabb személy leszel vagy ilyesmi, afelől ne aggódj. Ha meg is van benned az agresszivitásra való hajlam, a küzdősport/harcművészet segít azt levezetni, így mondhatni elszívja, és pozitívan kamatozik. Persze lehetnek kivételek, holtpontok, kezdeti nehézségek, de ezek mind olyan akadályok, amiken kitartó edzéssel túl lehet jutni...
2012. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lesz lusta,erősebb akaratú,kitartóbb lesz.

de jobban járnál ha csak egyik menne,vagy ha kettő marad,akkor ahhoz kiegészítő,hozzá illő edzést rakni.

tisztázd le,hogy mi vonz jobban a csapatsport,vagy az egyéni első körben.

2012. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!