Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy gyúrósok! Mainstream...

Nagy gyúrósok! Mainstream vagy kevésbé ismert termékeket használtok?

Figyelt kérdés
Ismert termékek, pl. Scitec vagy Biotech sokak szerint túlárazott sz**ok. A kevéssé ismert gyártóknál viszont fennáll a veszély, hogy nem pontosan az van benne, ami rá van írva (nincs bevizsgálva, stb.) Hogyan vélekedtek erről? Elősorban alap kiegekre gondolok (fehérje, ch, vitaminok, kreatin, glutamin, bcaa!

2012. okt. 2. 17:32
 1/4 dirtboy ***** válasza:

na használtam soha

nem használtam sokféle cuccot csak

-bsn

-biotech

-scitec

-biotechen belül brutal nutrition

-cytogen

-vpx

-nutrabolics

-activlab

ennyi meg van olyan amit nem ismerek,haver adott belőle.

nem kell félni egyébként olyan márkától amiről még nem hallottál,nem jelenti azt hogy akkor már az valami új márka és tuti hogy rossz.

2012. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami a kategóriájában a (számomra) legjobbnak tűnik. Mivel boltban veszem őket, nem félek, hogy kamu lenne, sőt, ha újhoz nyúlok, előtte elolvasom, mit írnak róla az interweben, magyarul és angolul is. Attól, hogy itthon nem annyira ismert egy márka, külföldországban akár az is lehet a mainstream.

Eddig használtam, és nem volt gond: Powertrack, Scitec, Biotech, Stillmass, Myprotein, Puritan's Pride, Vitaking, VPX, Full Force, Natura és most jön majd egy Dymatize.

2012. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazán hasznosak! Jómagam is az összetevőket nézem, nem a reklámszöveget :)) Webshopok mennyire megbízhatóak?
2012. okt. 2. 18:08
 4/4 dirtboy ***** válasza:

engem még nem basz ott át webshop,sőt még ajándékokat is kaptam pl,shéker,újság,hot bloodos póló

egyiket sem kértem,csak úgy küldték ajándékba.

/ez volt a shopbuildernél/


boltokban ilyen nincs.


volt olyan hogy rendelés után 1 órával hívtak is hogy elfogyott a termék amit rendeltem esetleg kérek e mást.

szóval azért törődni szoktak a vevővel.

/ez volt a bodybuilderboltnál/

2012. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!