Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 14 évesen milyen...

Szerintetek 14 évesen milyen harcmüvészetet érdemes tanulni fiú vagyok mondhatni nem olyan erös és erösödni szeretnék ti milyen harmüvészetet ajáltok?

Figyelt kérdés
A KARATÉTÓL kiméljetek

2012. okt. 4. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Krav maga. Nagyon tudom ajánlani.
2012. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aikiboxer ***** válasza:

Boksz, HA van a közelben jó bokszedzés és bokszedző.

Ha pesti vagy, nézz le hozzánk: www.kellnerboxklub.hu

A minőség garantált. :)

2012. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOTOsavateKAO válasza:

Senki sem ajánlott harcművészetet neked (önvédelmi sport, küzdősport nem harcművészet), pedig azt kértél.

Én azt mondom az edzés minősége a legfőbb tényező. Nézd meg a ju jitsu, aikido (ritka a jó....sajnos), katonai kézitusa, különböző kung-fu ágazatok, Fülöp-szigeteki késharc (eskrima, kali, arnis), tai chi edzéseket. Ami közel van hozzád és tetszik, oda járjál. A művelő fontosabb a stílusnál.


Küzdősportból: box, savate, szabadfogású birkózás.


Önvédelmi sportot inkább nem ajánlok. Felesleges önbizalmat ad szerintem, amire ráfázhatsz...

2012. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A karatétól megkÍmélek mert az az egyik sőt legszarabb!

GYERE KUNG FU-RA!

2012. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a karate egyáltalán nem szar!én is karatézok és ez szerintem edzőtől függ nem stílustól!
2013. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a karatéval?Talán balfs vagy?
2013. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aikiboxer ***** válasza:
Mint hobbista bokszoló és aikidoka mondhatnám a kung-fu vs. karate vitára, hogy én csak egy kávét kérek, de most már kezd érdekelni, hogy a kung-fu miben jobb a karaténál? Kung-fuzni soha nem próbáltam, de amiket eddig láttam belőle, az kb. egyenrangúnak tűnt a karatéval.
2013. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a 4-es kung fu patkánynak.

gyere ide sparringolunk egyet majd meglátjuk ki a jobb te gyökér..

most azt hiszed kemény vagy mert elmentél 3 Máday féle edzésére, és ott beadták neked hogy a wing tsun a király..

egyszer gyere le karate edzésre meglátod melyik a keményebb,össze is kakálnád magad már a bemelegítésnél...

2013. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aikiboxer ***** válasza:
Tényleg, áruljátok már el, hogy miért különb az egyik, mint a másik? Karatés koromban sem gondoltam azt, hogy a karate jobb lenne, mint a kung-fu, nagyon sok a közös a kettőben.
2013. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérem tegyék meg tétjeiket :D
2013. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!