Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kerek fenekem?...

Hogyan lehetne kerek fenekem? 13/L

Figyelt kérdés

Kerekebb feneket szeretnék elérni ITTHON.Ezt hogyan érhetném el?Nem járok edzésre, nincs itthon súlyzó (asszem)

Milyen mozgásból mennyit csináljak és mennyi idő múlva lesz változás?Már olvasgattam ez után csak nem értem, h mi az hogy kitörés meg az ilyesmik :S.Valaki tudna nekem segíteni?Előre is köszi :)



2012. okt. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés hátrafelé térdállásból.

Itt megtalálod az első kettőt.

[link]

2012. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket otthon csinálni fogom de még várok válaszokat :) Am ennek a csajnak az edzéstől van ekkora melle??
2012. okt. 6. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A fitnesz modell és a testépitő nőknek is általában meg van csináltatva a mellük, hiszen szálkásitó diéta során a mellükről is sok zsírt veszítenek, így nem marad semmi. Mivel nincs helyi zsírégetés így nem tudják megakadályozni a mellből történő fogyást.
2012. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne feledjük el léptetni az éveket is, 13 évesen még nem feltétlen vagy hormonálisan olyan állapotban, mint egy felnőtt nő - ugyan így a tested sem.
2012. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!