Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol és milyen bokszzsákot...

Hol és milyen bokszzsákot érdemes venni otthoni célra? Mennyit érdemes költeni rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
költene bokszzsákra a fa*zom, ha van olyan haverod akit utálsz, köss a nyakára egy kötelet, vonszold ki a fáskamrába, és ütheted oszlásig :-D
2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD jogos! :D:D
2012. okt. 7. 15:17
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Mielőtt bokszzsákot vennél, gondold át, hogy:


- Ha lakásban/emeletes házban szeretnéd felszerelni, gondold át, hogy pokollá teszed vele az egész ház életét. Én sem gondoltam, hogy mennyire hangos, amíg fel nem szereltem. A másodikon laktunk, és a feleségem mondta, hogy az utcáig lehallatszott, ha zárt ablakok mögött püföltem. Az egész ház beleremegett.


- Ha nem tudod, milyen bokszzsákot érdemes venni, akkor valószínűleg nem jársz zsákolós edzésre (boksz, kick-box vagy ilyesmik). Így van? Ez azt is jelenti, hogy kicsi lesz a motivációd arra, hogy használd is. Ez vonatkozik a legtöbb edzésfelszerelésre (futópad, szobabicikli stb.). Ezért jóval érdemesebb először befizetni egy olyan konditerembe, ahol van zsák, és kipróbálni, zsákolgatni egy pár alkalommal, mint megvenni, néha ütögetni és utána félretenni...


- Egyébként meg szerintem 30 kg-osat érdemes venni, otthonra jó a műbőr is, nézz itt magadnak egyet:

[link]


És kell hozzá kampó, zsákolókesztyű meg bandázs is.

2012. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ! A pincébe akarom felszerelni a mennyezetre, ahol lakunk az pedig a másodikon van, mivel a földszint üres, így nem hiszem, hogy annyira hallható lenne (dupla szigetelés is van), úgyhogy ezzel szerintem nem lenne gond... és pont azért szeretnék venni, mert már ütögettem párszor, és megtetszett (egyébként is szeretem a boxot, mint sportot). Plusz azon gondolkodom, hogy elmegyek kick-box edzésre.
2012. okt. 7. 15:38
 5/5 lee12 ***** válasza:
100%
viszont ha elkezdesz kmolyan járni edzésre akkor minden nap edzés lesz és akkor úgyse fogod használni a zsékot úgyhogy először szertintem járj el edzésre
2012. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!