Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlhat...

Milyen edzéstervet ajánlhat nekem egy személyi edző?

Figyelt kérdés

170 cm, 56 kg, 24 éves lány vagyok. Szeretnék kb. 52 kg-ra lefogyni és ott tartani magam. Hetente 2x-3x járok futni, az étkezésemre odafigyelek (reggel zabkása, ebédre, amit éppen rendelek, igyekszem alacsony szénhidrát tartalmú ételt rendelni, estére túró, vagy hal ilyenek. Egyébként a kenyerem teljes kiörlésű graham, 1 szelet sonka vagy pulykamell-filé, 1 szelet liht sajt stb.)


Egyre nehezebben mennek le a kilot, de az a -3 is szépen látszik már a tükörben :)


E mellé tudom, hogy szükséges súlyzós edzés + láb + has stb.


Ezt otthon is végezhetem vagy szükséges egy edzésterv kialakítása edző által?


Rubint Rékát utálom, Béres Alexand már unom egy kicsit.


2012. okt. 8. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően jól csinálod, ha megy súlyzós edzés + aerob edzés + szálkásító diéta. De mindenre kellene edzeni súlyzóval, nem csak lábra, amit általában a nők csinálnak.

Otthon is végezheted, ha vannak eszközeid, szerelhető súlyzók, állítható fekpad. Nyilván teremben, edzővel, még jobb lenne. Itt találsz jó edzésterveket:

[link]

2012. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden, tudom, karok, hát, derék, láb, has, stb. Mindenre szeretnék.

Köszönöm a tippet, ezeket átnézem.

2012. okt. 8. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy jó lesz.:)
2012. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!