Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175 cm/94 kg-vagyok nekem...

175 cm/94 kg-vagyok nekem tényleg könnyebb kigyurnom magam, mint pl egy 55 kg-s gyereknek?

Figyelt kérdés
cél:tökéletes test,zsirok átgyurása...
2012. okt. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked nehezebb lesz egy jó szálkás formát hozni. A zsírokat nem tudod átgyúrni, mert zsírszövetből az életben nem lesz izomszövet. Azt le kell adni diétával és a súlyzós edzés mellett végzett aerob edzéssel.
2012. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erősnek lenned, tehát nagy darabnak, igen, könnyebb. Zsír leadással viszont pont, hogy Te szívsz, az az 55 kgosoknak könnyű.


A legjobb amikor valaki átlagos testalkatú, 75 kg körüli alapból.

2012. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a magassághoz ez már túlsúly. Gondolom van pocak is meg minden. Nem lesz könnyebb. Mert egy 55 kilós gyerek kezdhet egyből tömegnövelni míg te előbb le kell szálkásíts.


Ahogy Montez is mondta zsírból sosem lesz izom.

2012. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább nehezebb.

felépíteni egy közepesen izmos testet nem olyan bonyolult.

eszel,mint az állat és edzel.

de lezsírtalanítani,az a művészet,a keményebbik fele,és itt mutatkozik meg leginkább a sportoló hozzáértése,felkészültsége,kitartása.


szóval ha az 55 kilós gyerek elkezd rendesen enni az edzése mellett,másfél év alatt iszonyat látványosat fejlődhet,anélkül,hogy a zsírral kellene bajlódnia,amivel neked meg kezdeni kellene.

szóval a tiéd a nehezebb.

2012. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze van poack is meg minden de nem ugy nézek ki mint egy átlagos 94 kg s gyerek ami nem átlagos mondjuk..mondták,hogy nekem erősebb a csontozatom
2012. okt. 12. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Csontozatban max pár kg különbség lehet, de látom, hogy a lényeget nem szürted ki. :) Neked nehezebb lesz egy jó szálkás formát hozni, ha hizékony testalkatú vagy.
2012. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sznofru ***** válasza:

Igy van. Ha csak a gyúrás, az erő és a nagyság a lényeg, akkor Te nyersz, de ha a forma is, akkor az 55kg-os.


Neked akkor oda kell figyelni 100%-osan, hogy tényleg leszálkásíts, és tömegeléskor zsíros is leszel, míg az 55 kilós, meg halálra zabálja magát és még mindig szálkás formát fog felmutatni úgy, hogy közben izmosabb is lesz. És ha még full tisztán is kajál, akkor nem is kell majd diétáznia, vagy ha igen, nevetségesen keveset.


Ezen felül egy kicsit lebarnult szálkásabb ember mindig "nagyobbnak" fog tűnni, mint egy ténylegesen nagyobb, de zsírosabb ember, akinél nem rajzolódik ki a forma.

2012. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha van izom is rajtad akkor neked sokkal könnyebb dolgod van, mivel fogyni sokkal gyorsabban lehet mint (tiszta) tömemget növelni.
2012. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!