Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxedzést hogyan érdemes...

Boxedzést hogyan érdemes kezdőként elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nem rég vett apám magának egy nagyméretű 50 kgos zsákot, én 70 kg vagyok milyen módon tudom használni ezt a számomra elég nagy zsákot? Tudom vannak a kis fekete, 20-30 kgos zsákok amiket jobb püfölni de most ezt kell szeretni..


Esetleg tudtok bármilyen tanácsot adni? (bandázsolás, bemelegítés, intezítás, edzés hosszúsága...)



2012. okt. 10. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha apád vett magának egy boksz zsákot, akkor talán kérdezd meg tőle ezeket, feltételezem, hogy ért hozzá.


Ha nem, akkor menj le egy terembe és vegyél pár órát. 1 hónap elég kb, hogy megtudd, miket kell gyakorolnod, hogyan. Utána igazából nincs sok értelme az edzéseknek, amíg magadtól nem tudod a kombókat bevinni.

2012. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma is csináltam húsz percet ennek a weboldalnak a tanácsait követve: [link]


már most érzem a hatást pedig kb 1 órája csináltam:)

terembe járni csak télen lesz időm mert így is örülök hogy napi 15-20 percem van ütögetni.

2012. okt. 11. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ez eszembe se jutott, hogy online utánanézz. Ez a legjobb. Azért majd télen menj el, kb. 1 hónapig edzővel edzz, ő kijavítgatja a nagyobb hibáid, több nem is kell. Hajrá.
2012. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) mellette konditermi edzés nem árt? heti 1-2 box és heti 3 1 órás kondi.
2012. okt. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!