Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokkal szélesebb a karom,...

Sokkal szélesebb a karom, mint a vállam. Pedig rendesen csinálom a váll edzéseket. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Szemből, tükörbe nézve látszik a legjobban. Remélem értitek hogy gondolom.
2012. okt. 15. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezentúl is rendesen csináld a váll edzését, és idővel rendben lesz az, ha megfelelő az étrend is. Jó módszer egy-egy lemaradt (vagy annak gondolt) izomcsoport felhozására, ha aznap csak az az egy izomcsoport edzése van. Így csak a válledzésre kell az adott napon koncentrálnod.
2012. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Folytatom ugyanúgy, de szerintem megmaradt egy ilyen szinten. Alapból nem vagy valami széles(szemből nézve).
2012. okt. 15. 13:29
 3/8 A kérdező kommentje:
vagyok*
2012. okt. 15. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:

És a többi testrészed az fejlődik? Kaja rendben?

Egy héten hányszor edzel rá? Mert elég lenne egyszer, de akkor keményen.

2012. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Heti 2x. Kaja is rendben van, meg fejlődök mindenhol. Mondjuk szélesedett a hátam, azóta javult valamelyest a helyzet. Meg én úgy vettem észre, hogy a húzódzkodás is megdolgoztatja a vállakat elég rendesen. Ebbe lehet valami?
2012. okt. 15. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Bedolgozik a váll is húzódzkodásnál,de inkább a fej fölé nyomások (szerintem két egykezessel a legjobb), oldalemelések dolgoztatják meg jobban.

Szóval heti egyszer elég lenne edzeni a vállat, mivel kétszeri edzésnél nem tud már annyira regenerálódni. Ugyanis mell és hátedzésnél is kapnak terhelést.

2012. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szarul csinálod az oldalemelést. Én éveken keresztül rosszul csináltam 12,5kg-val, nem is volt vállam egyáltalán, aztán megkérdeztem egy testépítőt, hogy jó-e. Beállította normálisan a gyakorlatot, újra kellett kezdenem az egészet 2,5kg-val!!!!!!!! Most 6kg-val tudom kontrolláltan, szabályosan csinálni, külön napra raktam, ahogy Montez is mondja fentebb és megindult a vállam fejlődése is. A sok szarakodás, amit eddig beleöltem a vállba arra volt jó, hogy a csuklyám nőtt, a vállam nem. Az emberek 80%-a szarul csinálja ezt a gyakorlatot, eddig szinte csak komolyabb testépítőket láttam értelmesen csinálni (bár aki anyaggal tolja kb. mindegy, mit csinál úgyis bedurran neki). Tanuld meg ezt a gyakorlatot!
2012. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt egy kis okosítás, érdemes véginézned, a közepe felé van az okosság (bár én még mindig egy kicsit befelé fordítanám a kezem, tapasztald ki, hogy jó neked): [link]
2012. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!