Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez milyen tápkieg...

Tömegnöveléshez milyen tápkiegeket ajánlanátok? Eddig normális étrendel alig hízok maradok a megszokott 65 + - 1-2. Naponta ötször eszem és elég sokat. Heti 3 szor járok le a terembe.

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
a keret az havi 20-40 e ft
2012. okt. 15. 17:35
 2/4 Sznofru ***** válasza:
Fehérje (tejsavó), Valamilyen gyors ch, pl. vitargo. És ha marad még pénzed, akkor glutamin.
2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.


És kellene multivitamin is!

2012. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A "naponta ötször eszem és elég sokat" az nem kategória. Nem vonom kétségbe, hogy rendben van az étrended, csak voltak itt már példák olyan esetre, hogy pörköltet meg szalámis szendvicset evett a kérdező és csodálkozott, hogy stagnál. Anno éveken át marhultam időszakosan súlyzókkal én is és ez az általad is említett 1-2 néha 3 kiló mászkált rajtam hol fel hol le. Most, hogy rendben van a kajám és normálisan edzek lassan 2 hónap alatt 6 kiló jött rám. Tehát, biztos rendben van az étrended, kiszámolt fehérjével, szénhidráttal és zsírral? :)
2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!