Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zöldessárga vizelet multivitam...

Zöldessárga vizelet multivitamintól?! Normális?

Figyelt kérdés
BioTech Vitabolic-ot vettem, aztán ilyet slagoltam tőle, ez normális? Egyáltalán az normális, hogy egyes vitaminoknak most komolyan a többszörösét kell bevinnem a napi ajánlottnál? 300% C-vitamin? 4200 % (!) tiamin? Kicsit ijesztőek voltak ezek az adatok meg a p1sám színe így együtt :D

2012. okt. 2. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
énis szedtem olyat és nekemis olyan volt, az egyik vitamin miatt van, azthiszem b12. de a lényeg hogy teljesen normális és no para:D
2012. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És BIZTOS hogy kell ez a mennyiség belőlük?
2012. okt. 2. 22:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell szüneteltetni a szedést? Mehet folyamatosan minden nap?
2012. okt. 2. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Azok a "nagy" százalékok csak azért vannak ráírva, mert így szabályos, de pl.C-vitaminból az RDA 60mg. Meghalni is kevés. Én is több g-ot szedek naponta.


Nyugodtan szedd folyamatosan.


Ha Montez most itt lenne, szakszerűen leírná, esetleg keresd meg őt privátban megnyugtatásért. :)

2012. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen ez biztos, járj utána ha nem hiszel nekem. de én utána jártam mer nekemse tetszett a látvány a wc-be:D elvileg nincs semmi káros hatásuk a vitaminoknak, és kell ennyi mennyiség mivel gondolom testépitő vagy, vagy legalábbis hobby szinten kondizol, és mivel a szervezeted több tápanyag kell, vitaminból is több kell
2012. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, konkrétan nem vagyok testépítő, de sz@rrá szoktam magam hajtani mind a kondiban mind pedig a kettlebell-el. Szó szerint, lehetőleg amíg majd bele döglök :)
2012. okt. 2. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez igen dícséretes, tartsd meg ezt a jó szokásodat. :)
2012. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem ha valahova majd vizeletminta kell, ott sem dobják majd meg tőle a hátast :) Sem a színétől sem a tartalmától.
2012. okt. 2. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Én C vitaminból 120 mg-t eszek naponta, ez az rda kétszerese.


Amikor napi 1g-t ettem, és nagy dózisban ettem a vitaminokat SEMMI különbség nem volt. Ugyanúgy megfáztam, ugyanaddig tartott a gyógyulás.


Ha C vitaminból 500 mg fölé megyek, vérzik tőle az orrom.


Szerintem tapasztald ki, mitől milyen leszel, és nem kell erőltetni semmit.


Ez a magas vitaminbeviteles dolog is egy jó biznisz, mert többszörös áron rádlőcsölik, amit patikai segédanyagként megkapsz mondjuk tizedáron (c vitamin).

2012. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!