Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap neki álltam komolyan...

Tegnap neki álltam komolyan foglalkozni a test edzéssel. A kérésem csak az lenne, hogy kezdő szintű testépítő milyen fajta táplálék kiegészítőt használjon edzés után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok beszállni a vitába, se kedvem se időm, de ezt azért le kell írnom. Nem vagy tisztában kedves utolsó a különböző fehérjékkel és szénhidrátokkal. Acm-nek van igaza.

Oké, hogy a csokiban sok a szénhidrát, de CUKOR nagyrészt. Nem egyenlő a cukor egy lassú szénhidráttal, mint pl . a rizsben ... A cukor teljesen felesleges, kivétel edzés után kell. Ezért rohadtul nem jó a csoki mint szénhidrát forrás.


Fehérjék: oké , sajtban van , csak a sajtok általában 15-30% - os zsírtartalommal bírnak, és kb 10-15% fehérjével max, így nem igazán érdemes enni.. Maradjunk inkább a húsok/halaknál, a tápkieg fehérje edzés után menjen , meg néha napközben KIEGÉSZÍTÉSKÉPP, ha húsból nem tudod bevinni.. Oké, valóban a legegyszerűbb vödörszámra zabálni a fehérjeport, de nem tesz jót a gyomrodnak, beleidnek.


Nincs gond ha nem tudsz valamit, még azzal se , ha le is írod, de utána fogadd el ha kijavítanak. Nincs gáz, csak ne vitatkozz.

Peace Bro.

2012. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
És mi van akkor, ha 2 hónap? Attól még - sajnos - úgy néz ki jobban képben vagyok mint Te. Ne ezzel gyere mindig, hogy mióta csinálom, inkább támaszd alá az érveidet, ne személyeskedj. Bár gyanítom, nem fogod tudni. :)
2012. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem fogok vitatkozni a testépítésről egy 16 éves 70 kilós csicskával.
2012. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszönettel 24 éves vagyok és 79kg, bár azt hiszem nem tartozom neked magyarázattal, csak a mihez tartás végett. Személyeskedj továbbra is, próbáld csak a tudatlanságod leplezni, ez elég nyilvánvaló, mivel egy épkézláb érved nem volt amellett, hogy mit mikor és miért kell enni.
2012. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sznofru ***** válasza:
Akkor írom én az aktív 11 évemmel, rendben? Kell ch edzés utánra, és tökéletes a vitargo, igen, még kezdőknek is :-) És igen, van haszna edzés után. Mivel ez volt a kérdés :-) De tudod mit? Nem foglalkozok 70 kilós kezdőkkel :-)
2012. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PixelStudio válasza:
Amig nincs meg a normalis szilard kaja bevitel addig a feherje keszitmenyek csak penzkidobasra lesznek jok
2016. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!