Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek volt már eltörve a...

Akinek volt már eltörve a bokája leírná ide, hogy mennyi időbe telt míg újra tudott sportolni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg műtét is volt írjátok le azt is légyszi! Köszi előre is!

2012. okt. 18. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még szerencsére soha nem tört el (lekopogom), de három csapattársamnak már igen. Mind a háromat megműtőtték egyből a baleset után. Gyorsan meggyógyultak kb. 3 hónapot kellett kihagyniuk (az egyiknek kicsit többet ő fél évig volt sérült).

Egyik sem hagyta abba a sportolást. Gondot nem nagyon okozott, nekik, de azért néha mondják, hogy ezt nem tudom megcsinálni a bokám miatt..

2012. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És a 3/6 hónap után már rögtön tudtak sportolni?
2012. okt. 19. 12:46
 3/6 anonim válasza:

Milyen jó hogy nekem nem kellett ezek szerint műteni:)

Veled amúgy mi történt?

Nekem is 3 hónapot kellett kihagyni, először sínbe rakták, majd egy hét múlva kaptam rá normál gipszet.

Aztán még hordtam egy ideig merevítőt(bokatörés)

2012. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát velem egy elég nagy balszerencse...

annyi volt az egész történet, hogy a lábam lecsúszott a lépcső szélén és eltört a bal bokám. az a sebész aki már kiskoromban kezelt combtörésemnél nem volt az országban 2 hétig és így másik sebészhez kellett mennem, akiről voltak már néha hírek, hogy valakit félrekezelt és hasonlók, nem gondoltuk volna hogy így járok én is. az első héten megröntgenezett, azt mondta rendben van mert nem csúszott el a csont, a következő héten kaptam könnyített gipszet, ekkor nem is csinált rtg-t és úgy gipszeltette(!) be a nővérrel a lábam, de közben a nővér se volt ott a gipszelőben velem, hanem a gipsz már rajtam volt és mondta hogy tartsam derékszögben a bokámat (kérdem én törött bokával hogy csinálná ezt meg ő?). igazából nem a nővérke hibája, mert közben meg a sebész egy másik embert kezelt tyúkszemmel a másik teremben és oda kellett mennie a nővérnek segíteni. úgy alakult hogy hazajött a másik sebész és átmentünk hozzá. kiderült hogy rosszul gipszelték, a csont rosszul kezdett összeforrni és meg kellett operálni. ez történt május 23-án, a gipszet június 26-án vették le és július 26-án kivették belőlem a 2 csavart is, de még most is sántítok...

2012. okt. 19. 14:13
 5/6 anonim válasza:
Mikor és hogyan törted el a bokádat?
2012. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már leírtam levélben
2012. okt. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!