Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik futócipő a legjobb?

Melyik futócipő a legjobb?

Figyelt kérdés
Nike,Adidas,Asics vagy saucony? És minek ajánlott benne lennie? Lúdtalpam van,terepen és aszfalton is szeretnék futni és a kipárnázott típusú cipő való a lábamhoz.Valamint,elkezdtem már futni de abba kellett hagynom mert nagyon fájt a térdem meg a bokám(sima sportcipőben).

2012. okt. 19. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Asics a legjobb a piacon. (Megvan az ára is.) Ajánlom, hogy a futásra szakosodott üzletekben vedd a cipőt, mert sima sportüzletekben nem nagy a választék, ráadásul az eladók sem valami tájékozottak. (Bár lehet, hogy vannak kivételek.)

A Nike meg Adidas-szal az a gond, hogy túl vannak reklámozva és sok futócipőjük nem is az, aminek teszi magát. A Nike-ról azt hallottam, hogy csak a Pegasus jó, a többi tré, az Adidas-ról pedig nem hallottam semmi jót.

Nem lejáratni akarom a márkákat, csak ezt hallottam vissza.

A Saucony-t nem ismerem, annyit tudok, hogy amerikai cég. Ne félj többet is kipróbálni, mielőtt megvennéd, mert a rossz cipő könnyen tönkreteszi a lábad. (Nekem is fájt a sportcipőben, pedig nem vagyok lúdtalpas.)Sajnos megtalálni az igazit néha elég sokáig tarthat.

2012. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes személyesen elmenni ide:

[link]


Itt megnézik a lábadat, és ki is képeznek a használatra. Nekem Sauconym van, bár még csak 700 km van benne, de a következőt is innen veszem, mert nagy segítségemre voltak. Az a helyzet, hogy ránézésre nehéz jó cipőt találni, kell a hozzáértő eladó. A lúdtalp nem akadály. Ebben a boltban legalább 3 cipőt fognak mutatni neked, ami segít a problémádon!

2012. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha pesten laksz, akkor érdemes legalább egyszer elátogatni a spuri futóboltba, ahol valóban hozzáértő szakemberek segítenek a vásárlásban.

[link]

(most láttam, hogy van győrben is)


Az, hogy melyik a legjobb azt semmiképpen sem márkára mondanám... minden márkának van egy csomó modelje, amik mind különböznek valamiben. Neked olyat érdemes venni, ami stabilizált, mer az fogja tartani a lábboltozatodat. Teljesen mindegy, hogy melyik márka. Nekem amúgy volt nagyon jó Saucony terepfutó, New Balace, Brooks, Nike futócipőm is, most épp egy Saucony városit nyűvök.

2012. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!