Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő étrendet összelehet...

Megfelelő étrendet összelehet állítani táplálékkiegészítők nélkül is?

Figyelt kérdés

175 cm 60 kg vagyok, már lassan másfél éve edzek de étrend nélkül és most normális étrenddel akarom tovább folytatni.

ahogy én számolgattam 120 g fehérjére és kb 250-300 g ch-ra van szükségem naponta amit a következőkből tervezem bevinni: Pulykamell, Csirkelmell filé, soványtúró,tojás, spagetti tészta, durumtészta,rizs,zabpehely,bab ha még tudtok ajánlani ezek mellé valamit annak örülnék. Természetesen ezek mellé még mennének a vitaminok is zöldségből és gyümölcsből.

A kérdésem a következő lenne ahogy már fent említettem a felsorolt ételekkel el lehet ugyanazt az eredményt érni mint kiegészítőkkel?? és naponta 4-5 étkezés elég-e (suli miatt csak így tudnám megoldani) + mivel nincs kiegészítő vagyis nincs turmix milyen üdítőitalt ajánlatok illetve mit nem ?


2012. okt. 21. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy össze lehet, a kieg pont hogy kieg, csak könnyebben ehető kaja, emiatt egyszerűsíti a dolgunk.


A turmix pedig nagyon nagyon nem ekvivalens azzal, hogy üdítőital.

2012. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!