Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcára mi a legjobb küzdősport?

Utcára mi a legjobb küzdősport?

Figyelt kérdés
Fél éve boxolok,de gondolkozom hogy átmegyek thai-boxra,vagy MMA-ra. Szerintetek utcára mi a legjobb?
2012. okt. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
az utcai bunyó leginkább ökölharc,agresszív kezdeményezés,szóval 2-3 évig teljesen jól teszed,ha maradsz ahol vagy.
2012. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ilyen nincs hogy legjobb,ez személy függő


Bármelyik harcstílus jó,az a lényeg hogy az ember tökéletesen el tudja sajátítani,karate,kungfu,kick-box,thai box stb tök mindegy


Viszont az MMA jó ötlet hisz a földön is jól kell teljesítened,még abban az esetben is te jöhetsz ki győztesen ha te kerülsz a földre


Kick box + BJJ az jó párosítás de egy kis birkózói tudás sem árt


A box is tökéletes,átlagos emberek esélytelenek lennének ellened de viszont ha egy tapasztaltabb emberrel kerülsz szemben aki használ rugásokat is akkor bizony előnyre tehet szert

2012. okt. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

Szerintem ha fél éve bokszolsz, az semmi. Járj legalább öt évig és tanulj meg rendesen ütni. Ki fogod verni a thai boxolókat is a ringből. Igaza van az előttem szólónak abban, hogy meg kell tanulni a mélyrúgások kivédését, de nagyon fontos, hogy ütni rendesen megtanulj. A thai box is jó ötlet de csak olyan helyre menj, ahol külön ökölvívó edző tanít ütni! (Van ilyen, most láttam.)


Az MMA-nak szintén csak akkor van értelme, ha megtanultál rendesen bokszolni. Ha nagyon MMA-zni akarsz, akkor inkább menj el a boksz mellett BJJ-zni.

2012. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chun Kuk Do. Ez a legjobb, csak ezt érdemes tanulnod.
2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!