Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen hogyan tanulhatnék...

14 évesen hogyan tanulhatnék Ritmikus Gimnasztikát?

Figyelt kérdés

Már régóta táncolok, de csak hobbi szinten, sosem voltam még versenyen. Nem vagyok túl hajlékony (a spárgám se megy le). Szeretnék kipróbálni egy új sportot és megtetszett a ritmikus gimnasztika.

Az a baj hogy az összes sport egyesületben csak ovisoknak van kezdő edzés. Akkor hobbiból nem is lehet csinálni vagy mi? És ha lehetne akkor hol? (Budapest, Dunakeszi, Gödöllő környékén)



2012. okt. 22. 13:27
 1/4 anonim válasza:
A spárgát sok nyújtással meg lehet tanulni, az egyik lábad csípő magasságba rárakod valamire a másikat egyenesen tartod. A kinyújtott majd a másik lábadhoz hajolgatsz... ezt 1-2 hónapig csinálod + lemész addig ameddig tudsz és ott rugózol... kezdj kézenállni tanulni és cigánykerekezni sok sikert..... sajnos csak ennyit tudok.:D
2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én most lettem 13 éves, most kezdtem el járni,szeptemberben ritmikus gimnasztikára, ide gödöllőre a KTC Vuelta SE-hez, és eddig nekem se ment le a spárgám, de mostmár igen, amugy nagyon szeretek járni.jó a egyesület meg az edzések is

[link]

2012. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi:))

Lehet, hogy én is oda fogok járni.

2012. dec. 22. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
sok hasedzést használj utána kezdj bele! :)
2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!