Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki úgy gondolja, hogy a...

Aki úgy gondolja, hogy a fehérjeporok szintetikusak, az megmondaná miből készülnek szerinte?

Figyelt kérdés

Csak járattam az agyam ma miután elolvastam már fehérjeporokat leműző, mestergégesező, szintetikusozó hozzászólást, és eszembe jutott, hogy aki ezt tartja, az sose mondja meg, hogy akkor szerinte hogyan és miből készülnek. Nyilván nem az áll fenn, hogy készpénznek vett valami halvány hallomást, aminek egy centit sem volt hajlandó utánanézni vagy -gondolni, hanem megvan a kifejlett véleménye, UGYE? :D


Amúgy kajak kíváncsi vagyok a válaszokra, szóval nagyágyúk, ha netán valaki ilyet mond nektek, megkérdezitek a kedvemért, és elmesélitek, mit mondott? Köszke.



2012. okt. 22. 19:28
 1/10 SSanchez ***** válasza:
Hát nekem egy barátom mesélte, hogy műanyagot darálnak bele:) Ilyen kis kőműves baktériumok vannak benne, amitől nő az izom. Káros az egészségre, mert kőműves baci sokat iszik, és szarul pakolja fel a téglát, így maradandó egészségkárosodást okoz.
2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a tápkieg laborokban a sok ráérő vegyész egyesével összefűzögeti a mesterséges aminosavakat (nem gond hogy nincs) és hosszú fehérjeláncokat hoznak létre. Ide-oda tesznek egy-két kettős kötést, néhány helyre egy-egy nitrogént és így készül a szintetikus fehérje + amit Sanchez mond, hogy kell bele kis műanyag darálmány. Néhány legókatona megteszi.

Szóval tuti, hogy ezek a porok csak felfújnak és műizom lesz belőle, óvakodjatok tőle.:)

2012. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SSanchez ***** válasza:
Ja tűtől óvakodj, mert eltűnik az izom:D
2012. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jajmár, de ne vicceljétek el, mert nem jönnek válaszolni :D A legókatona viszont jó ötlet :D


Amúgy csak lehet aminosavat előállítani, ha mást nem egy származékából visszafelé, a gugli meg olyat mondott, hogy Strecker-szintézis (nem mintha okos lennék, szerves3ból már nem vizsgáztam le :$).

2012. okt. 22. 19:56
 5/10 SSanchez ***** válasza:
Ne gondolkozz mert bajod esik:D
2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy igen és tuti meg is érné vele b@szkódni egy laborban.:)

De a legókatona testrésze sem mindegy, hogy mit darálsz bele. Én ha bicepszre edzek, akkor teszek a fúvató porba pár legókatona-kart, mert az majd beépül a helyére.

Ha meg nem, akkor reggel a melóhelyen kompresszorral felfújom a szintetikus izmaimat.:)

2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SSanchez ***** válasza:
Hány bar nyomásid fújod őket? Nem jönnek az eredmények, kérlek avass be.
2012. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SSanchez ***** válasza:
nyomásig* sajnos a tejsavótól azt sem tudom mit írok. Teljesen összezavar, szédülök tőle és össze-vissza beszélek és írok mindent, borzasztó.
2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én már kétszer meghaltam tőlük.
2012. okt. 22. 20:10
 10/10 SSanchez ***** válasza:
Ne, akkor mesélj, fény volt az alagút végén? Metrósok mit mondanak vaze?:D Jó szerintem hanyagoljuk a témát, térjünk vissza erre amikor Magyarországon nem daruval építik a metrót.
2012. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!