Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen indokokkal magyarázzam...

Milyen indokokkal magyarázzam meg anyukámnak, hogy a fehérjeporok (100% whey, Jumbo) nem károsak? 16/f

Figyelt kérdés

Kondizok elég rég óta és eljutottam oda, hogy nem hízok tovább a sima ételektől, 178cm magas vagyok, 71kg.

Anyukám semmiképp nem akarja megengedni, hogy vegyek étrendkiegészítőt, holott így bőven nem tudom bevinni a napi fehérje/szénhidrát mennyiséget. Milyen indokokat tudtok mondani, a vesére milyen hatással van?


2009. dec. 13. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a 71kg-odra annyira nem nehéz biztosítani "rendes" kajából a napi kellő bevitelt. Ez olyan napi 60dkg csirkemell és 45dkg rizs meg is oldja tömegelés alatt.
2009. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És szerinted azt ki tudja megoldani minden nap ha nem ő főz magára ? Hm ? Senki . Ráadásul lehet hogy a por még olcsóbban is kijön .

Mond meg anyukádnak , hogy ez teljesen természetes , csak koncentrált kaja . Ennyi az egész . Nincs semmi mellékhatása.

2009. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olvastasd el vele az összetevők menüpontot, ha valami nem tiszta, akko google, és ezek alapján releváns infókat kap arról, hogy mégis mit tilt és mit enged. ilyen eccerű.
2009. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"És szerinted azt ki tudja megoldani minden nap ha nem ő főz magára ? Hm ? Senki."


Szerintem 178cm-el éppenséggel már föléri a kérdező a gáztűzhelyt így nem látom semmi akadályát annak, hogy elkészítse saját magának a kaját.

A pénz más kérdés, most nem kezdek el matekozgatni, de amúgy nagyjából ugyan ott van, ha kicsit ügyes.

2009. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 éves létemre minden nap főzöm a rizst és sütöm a csirkét. A neten pont van egy cikk szülőknek a táplálék-kiegészítőkről! Keress rá gugliban!
2009. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána nézegetek! Higgyétek el, elég nehezen hízom, az anyagcsere állhat mögötte...
2009. dec. 14. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

ne kényelmesen edz és akkor nőni fogsz.

meg enni is kéne .

nem tudsz eljutni oda hoyg nem nősz 71kilósan .

max ha 20kilósan kezdted esetleg.

a vesédre semmien hatása sincs.

vidd el egy body shop boltba és ott kap kellő felvilágosítást vagy menj el és vigyél haza egy katalógust.

de te vagy béna mert én 15f 178-180centi és 81-2 kilo vagyok és adok tanácsot.:

erőltesd magad .

egyél napi 8szor

és mindig hozd ki magadbol a maximumot .

2010. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!