Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit csináltok ha...

Lányok, ti mit csináltok ha lóg a melletek? Sporttal lehet korrigálni?

Figyelt kérdés
Volt idő, amikor nem hordtam melltartót. (hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért) ÉS mivel nagy, elkezdett megereszkedni, és már nem szép látvány :/ Tudom nem lehet visszacsinálni sporttal, csak műtéttel, de valamennyit azért lehet rajta feszesíteni, meg ellehet érni, hogy azért kevésbé lógjoN?

2012. okt. 22. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan a megszólítás nem vonatkozik rám (lányok, nem hogy több, még egy sem vagyok), de ez sporttal nem változtatható meg sajnos. A bőr megereszkedése irreverzibilis folyamat. Tulajdonképpen a sporttól sem akarnám elvenni a kedved, de ha nincs elég kalóriabeviteled, akkor mellből is fogyni fogsz rendesen és a látvány még kevésbé lehet esztétikus, nem lesz annyira telt. Az én tanácsom az, hogy sportolj nyugodtan de mellette legyen jó étrended és szedj magadra pár kilót, az optikailag szerintem javítana a dolgon. Csak így férfi szemmel elképzelve. :))))
2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod sporttal feszesíteni, ne haragudj, hogy kicsit kiábrándítalak. A már megnyúlt tartószöveteket, nem tudod megedzeni, hogy megint feszes melled legyen. Sajnos ez az igazság. De ettől még kell edzeni.

Itt is olvashatod: [link]

2012. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!