Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karomat szeretném formálni....

Karomat szeretném formálni. Nem akarok nagy izmokat, csak vékonyabb feszes kart, lehetőleg súlyzó nélkül, mert az nincs itthon. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
én sok fekvőtámaszt csináltam és hát szálkásította a bicepszem tricepszem szép látványos lett plusz még váll izmot is adott kicsit és mellre is rakott és deltoid izmom is nőtt, de én súlyzóval csináltam mellette nem nagy dolog bemész metro tesco vagy ilyesmi ott vannak 5-10ezerért szettek és megéri
2009. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is sokkal jobban jársz ha veszel súlyzókat 1500Ft-ért már tudsz venni 1-1.5 kg-s súlyzókat! Ha más nincs akkor fél literes palack is megteszi, bár súlyzóval jobban jársz, ha lusta vagy tartogatni, akkor pedig ott vannak a kézre szerelhető súlyzók is ;) [link] 2000Ft-ért csuklósúly...
2009. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
súlyzó helyett használhatsz két db fél literes/literes stb palackot vízzel feltöltve. Egyszerű meegfogni és ugyanaz a hatása mint a súlyzónak :)
2009. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!