Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha abbahagyom a tömegnövelőt,...

Ha abbahagyom a tömegnövelőt, akkor visszafogyhatok?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, így elnézést ha baromságokat beszélek. Magamtól nem tudok hízni, a mérleg se előre se hátra, így sokan mondták, hogy tömegnövelőzzek. Ha mondjuk fel is szednék X kilót tőle és abbahagynám, akkor visszafogyhatok az eredeti kilóra honnan kezdtem?

2012. okt. 25. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hát eléggé nem látod át ezt.)

Ha beviszel tömegnövelőből egy bizonyos tápanyagmennyiséget és az később nem lesz, akkor természetesen fogyni fogsz. De ez történne akkor is, ha sima szilárd kaja lenne és azt hagynád el. A tested nem tudja megkülönböztetni, hogy most ez tápkieg, akkor összeesek, ha meg szilárd kaja, akkor marad az izom. Nem. A szervezet azt észleli, hogy elmaradt pl. 300kcal.

Ha ezt pótolod megfelelő kajával, akkornem fogysz visza. Ilyen egyszerű, de itt van a cikk:

[link]

2012. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alapból nem eszek annyit, amennyit kéne a magasságomhoz képest. Örök életemben meg nem fogok kiegészítőt szedni. Persze kipróbálnám és ha mellette kemény munkával lesz eredménye, akkor okés, de örökké nem.
2012. okt. 25. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

73 kg-os voltam és elkezdtem tömegelni ,

Heti 4 edzés ,4 hónap után már 84 kg-os voltam.

Abbahagytam a tömegnövelőt egy hónap alatt visszafogytam 81 kg-ra,amíg edzettem az a súly be is állt .

Aztán a kondizást is abbahagytam csak úszni járok meg futni,kerékpározni meg igazi sportokat csinálok meg napi 500 felülést meg 100 húzóckodást meg fekvőt.

Most a súlyom 78 kg ,szóval igen lemegy a felszedett súly még ha edzel is valamennyi

2012. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont most,hogy nem szedem jóval kockásabb a hasam és szikárabb az izmom,nekem ez jobban tetszik
2012. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdező, nem azt írtam, hogy örökké használj tömegnövelőt. Hanem azt, hogy ha nem használsz, akkor pótolnod kell a kiesett kalóriát szilárd kajával. Nem érthető még így sem? De ott a cikk is olvasd már el légyszi.:)
2012. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha annyit eszel,mint egy 60kilós,akkor 60kilós leszel te is.

ha meg annyit eszel,mint egy 95kilós,akkor előbb utóbb 95 kiló leszel.

a kajától fogsz nőni.

a tápkieg csak egy nem kötelező plusz.

röviden egyél napi fél kiló rizsát,meg egy kiló csirkecombot:D.

2012. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt teszem::) Rengeteg rizst és csirkét, de nálam ez genetika. Semmitől nem hízok, max kínkeservesen.
2012. okt. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!