Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térjek át judora?

Térjek át judora?

Figyelt kérdés
Most pár hónapja aikidozom, és eleinte tetszett is,viszont mikor belevágtam az efféle sportok keresésébe, olyat szerettem volna találni, amivel egy kicsit meg is erősödhetek, izmosodhatok. Minden tiszteletem az aikidoé, de úgy érzem, ezzel a sporttal ezt nem fogom elérni. Olvastam néhány dolgot a judoról, és megtetszett, így az lenne a kérdésem, ha áttérnék judora, azzal - és mellette rendesen táplálkoznék - felszedhetnék vele némi izmot?

2012. okt. 27. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
fel. menj át.
2012. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
100%
Az aikido mellett magadnak kell kardiót is nyomni meg erősíteni is, amúgy ez a judóra is igaz, csak az aikidónál egyértelműbb. De a judo mindenképpen hasznos még aikidokák számára is.
2012. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem térj át a Vodkára.
2012. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A judo tol nem csak izmos leszel de megtanít küzdeni, és tanít nem fel adni az álmaidat ez mellet tiszteletet is tanulsz tapasztalatból tudom 6 éve judozok .
2012. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!