Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Befolyásolja-e a fehérje...

Hans Regenkurt kérdése:

Befolyásolja-e a fehérje hatását negatív irányba ez?

Figyelt kérdés
A zacskón az áll hogy naponta 2x28 gramm, egyszer reggel egyszer 45 percel edzés után.. ha így tennék akkor kb 1 max. 2 hétig lenne elég. Nos én csak közvetlen edzés után 28 grammot viszek be, így több mint egy hónapig elég egy csomag. Mivel nem tehetem meg hogy hetente vegyek ezért döntöttem így. A kérdés az, hogy befolyásolja-e a fehérje hatását negatív irányba ez? (BioTech Protein 80)
2012. okt. 27. 21:53
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nincs hatása ez nem szteroid

figyu a meg nem raksz csak 14g ot akkor meg elég egy hónapig is csak ku rvára nem lesz elég a fehérje beviteled és k urvára nem fogsz fejlődni.

étrended van egyáltalán?

2012. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Negatív hatása nem lehet egy proteinnek, max nem viszel be éppen eleget. Edzés után így kell számolni vele:

Edzés után testtömeg x 0,5g fehérjemennyiség kell. Tehát pl, ha vagy 70kiló, akkor neked egyből edzés után kell 35g fehérje. De mivel a fehérjekészítményed nem 100%-ban tartalmaz fehérjét, így ezzel is számolni kell. Tehát egy 80%-os proteinkészítményből kb 45g-ot kell kimérni, hogy 35g fehérjéhez juss.

2012. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!