Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akadt egy kis gondom tánc...

Akadt egy kis gondom tánc téren. Hogyan tudnék oldódni és fejleszteni magam?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy alapjában véve egész jól táncolok,ezt több ismerősöm is megerősítette és én is látom, mikor tükör előtt gyakorlok..De igazán csak akkor vagyok oldott, ha otthon a szobámba táncolok, vagy ha egyedül vagyok.

De ha mondjuk elmegyek buliba, ott már kötöttebb leszek és többször ritmust is tévesztek, pedig sose szoktam..Úgy érzem, hogy ha néznek(tömegben) akkor kevésbé vagyok oldott.

Hogyan tudnék ezeken változtatni?

Továbbá szeretném képeztetni is magam.

Előre is köszi a segítséget! :)


2012. okt. 28. 01:59
 1/3 VVMMvvmm ***** válasza:

Én meg gondolom a tánc terén és nem téren.Emberi dolog

ez.Izgulsz és talán tartasz a kudarctól.Szerintem ne

tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget.Sok nagy prolléma

van a világban.

Mi történhet a táncnál? Nem sikerül!És? Majd kijavítod.

2012. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pontosan ugyan így vagyok én is! :D

De ha felpörgök ( energia ital akármi jól érzem magam tele vagyok energiával ) akkor sosem rontok sőőt még én magam viszek bele 1 kis hülyeséget. :)


Discoba megrá nem tudnak venni, hogy táncoljak. :D



De buliba is pl.. mindig azt mondom, hogy áá ezek részegek úgy sem emlékeznek semmire rázom..mire oda érek a tömeghez mégsem merek táncolni. :D Jobb az ha csak egymagamba táncolok. :)

2012. okt. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,terén..

Hát,köszönöm eddig.:)

Amúgy azért tulajdonítok neki nagyobb jelentőséget,mert tudom,hogy többre vagyok képes és mert idegesít,hogy nem tudok rendesesen kikapcsolódni egy szórakozó helyen..

2012. okt. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!