Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házilag "fehérjebomba" készíté...

Házilag "fehérjebomba" készítése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani, egyszerű dolgokból összerakott turmixot? Gondolok itt pl.: tojás-ra stb. Illetve miből, mennyit kell bele rakni?

2012. okt. 28. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
ja, tíz nyers egész tojás, hozzá negyed kiló túró, felöntve tejjel, egy zacskó szőlőcukor, fél csésze összetört keksszel, és fél kocka élesztő. Mellé egy kis Guttalax hashajtó, hogy eredményes legyen. A viccet félretéve nincs házi turmix, nem hülyeségből vesszük a bolti fehérjét.
2012. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én is vennék, de szülők nem éppen támogatják mert "jajj de sok pénz"...
2012. okt. 28. 16:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne barkácsoljál háziturmixot, mert abból semmi jó nem lesz. Nem attól lesz egy kaja testépítésre alkalmas, hogy összeturmixolunk minden sz@rt! Attól az még ugyanaz a tápanyag. A proteint sem azért shakeljük, mert így hard core-abb, hanem valahogy a port el kell keverni, hogy be tudjuk juttatni.

2. Nyers tojást ne egyél mert: szalmonellás is lehetsz, nyersen nem szívódik fel a fele sem és még vitaminhiányt is okoz, mivel a nyers tojásban lévő avidin enzim megköti a biotint.

3. ha nincs protein tápkieged, akkor egyél szilárd kaját, pl a FŐTT vagy SÜLT tojás jó ötlet rizzsel vagy pufirizzsel, vagy húst rizzsel. ezt olvasd el:

[link]

2012. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ez a cikk nagyon tetszik, lényegretörő és leírja mi kell mikor :) köszönöm szépen !! ment a zöld kéz!
2012. okt. 28. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:
nincs mit.:)
2012. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
viszont azt nem értem, hogy vesszővel vannak elválasztva a kaják. azaz mind 2-t kell? mert pl 100g cornflakes az nagyon :D 1/3 doboznyi :D
2012. okt. 28. 16:26
 7/16 A kérdező kommentje:
nagyon sok*
2012. okt. 28. 16:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem sok, annyi kell, de inkább zabpehely legyen.
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és mind 2-t kell amit felsorol? mert nem tudom betudok-e tömni magamba ennyi kaját , 60 kg vagyok 178 cm 16 éves :D
2012. okt. 28. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:
hééé, zabpehely és a kukoricapehely (cornflakes) nagyon nem ugyan az! :) azt tudom mondani amit ismerek, a spar-ban van kétféle, kis és nagyszemű is. 200ft 500g. zöld csomagolása van, olyan formában, mint a liszt szokott lenni.
2012. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!