Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szójás (kevert) proteint...

Szójás (kevert) proteint fogyasztó emberek tapasztaltak ilyet vagy ezek csak tévhitek?

Figyelt kérdés

Ez elsősorban a férfi nemű emberekhez szól:D

Állítólag a szójától lehetnek gondok a nemi életben pl. csökkent spermium termelés, tesztoszteron csökkenés, stb..

Ezek csak ijesztgetések? Semmit nem tapasztaltam eddig semmi bajom vele csak ugye a kíváncsiság hogy nehogy velem is megtörténjenek ilyen dolgok ha netán igaz lenne ez.


2012. okt. 28. 17:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:
nem tapasztaltam ilyet de nem is volt nekem mérve egyik sem.
2012. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én 100% szója izolátumot használok minden nap lassan egy éve (allergiás vagyok a tejtermékekre), és semmi ilyet nem tapasztaltam. szóval ez egy nagy baromság. azok a fogyatékos, impotens idióták terjesztik, akik nem tudják másra fogni, hogy miért nem működik nekik rendesen a műszer....
2012. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

második

és marha protein vagy tojásproteint nem próbáltad még,azokat is küldheted.

2012. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a szójától is fejlődsz rendesen? mert valakik azt állítják hogy azzal nehezebb stb.. :D
2012. okt. 28. 19:01
 5/8 dirtboy ***** válasza:

természetesen nehezebb vele fejlődni mégis csak egy növényi fehérjéről van szó és nem állatiról BV értéke is alacsony csak 74,de nagyobb mennyiségű szójával javítható.

természetesen BV értéke továbbra is 74 lesz de nagyobb menyiségből több fog hasznosulni.

megfelelő étrend mellett meg szójával is lehet fejlődni.

2012. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D egyétek a disznótápot :D

szója egy rakás s;zar :D

2012. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

második vagyok: a tajásproteint nem próbáltam, mert kegyetlen drága.

nyilván összehasonlítani sem tudom, hogy mennyit fejlődtem volna, ha nem szójafehérjét innék, de szerintem ez sem rossz. úgyis a rendes táplálkozás adja a nagyrészét a dolognak, a táplálékkiegészítő csak KIEGÉSZÍTŐ. aki azt várja, hogy minden nap megiszik egy pohárnyi port és kétszer akkora lesz, az idióta.

de ha konkrét adatok kellenek, akkor olyan 65-66 kilóról kezdtem, most 78-79 vagyok (185cm). lehet nem olyan übernagy fejlődés kb 1 év alatt, de én nem is vagyok az a minden nap konditerembe járó arc. csak hobbiként edzegetek. és persze nem kokszoltam soha, csak fehérjeturmix+vitaminok.

2012. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tervezem hogy full naturál. Persze tudom hogy 90%-ban kaja műve ez:D
2012. okt. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!