Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt szeretném kérni töletek...

Azt szeretném kérni töletek hogy irjatok nekem le egy edzés programot többi lent?

Figyelt kérdés

Na szoval szeretnek edzeni/gyúrni :D pl bicepsz hasra de a többi izomzatomat is megszeretném dolgoztatni az a helyzet hogy ithon tudnák csak edzeni,nem sok mindenem van de ha valaki leirna nekem egy edzés programot részletesen hogy mik kelenek és hogy miket kel csinálnom stb akkor ha esetleg az nincs beszerzem.

A neten mar olvastam össze visza mindent de nem ertem meg hogy most hol is kezdlyen ezért kérem a ti segítségeteket.

Kérlek hülyeségetek ne irjatok ez fontos lene nekem.

És elnézést kérek a helyesirásért.


2012. okt. 30. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]

[link]

De ezek csak minta edzéstervek, tehetsz be más gyakorlatokat is, sőt, hetente érdemes mindig valamit változtatni.

2012. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindketötöknek hogy válaszoltatok.
2012. okt. 30. 12:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés esetleg érdemes porokat szanálni??
2012. okt. 30. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdemes, de hívjuk csak tápkiegnek. szóval kellene multivitamin is, az a legfontosabb és edzés utánra egy jó tejsavóprotein + gyors ch kombó. A gyors ch lehet dextróz, vitargo, supercarb fast, carbo x, stb.

Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Optimum Nutrition 100% whey gold, VPX Syngex, stb..


A protein nagy előnye edzés után van, mivel akkor gyorsan felszívódó fehérje kell. tömegnöveléskor kell mellé gyors ch.

Reggel pedig tisztán (gyors ch nélkül) tegyed a zabpehelyhez a proteint.

2012. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nah meg mondom az őszintét az egészbol kb alig értetem meg valamit mert nem tudom hogy mijen por kel vagy ahogy nevezted kiegészito persze valamiket irtál oda le bocs de még ijenel nem foglalkoztam ugyhogy ha megkérhetlek leirnad egy kicsit részleteseben és az en szintemen. :D :)
2012. okt. 30. 20:01
 7/11 A kérdező kommentje:
amugy ha azt ara érted hogy tömegnövel hogy nagy darab kel legyek hat nem vagyok az a vékoy tipus kb 177 cm magas és 66-68 közöt van a sulyom????
2012. okt. 30. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerűen írtam. kell egy multivitamin, pl vegyél egy Scitec mega daily one-t.

Edzés utánra pedig bármelyik proteint, azokból amit felsoroltam. Azok csak sima fehérjeporok:)

És edzés után tegyél a turmixba a fehérjeporból + adsz hozzá 40-50gramm szőlőcukrot (dextrózt) mert kell szénhidrát is.

2012. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor még vékony vagy. Én kisebb vagyok és 80kg, nem sok zsírral.:)
2012. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha most már kapisgálom valamenyire na szoval a fehérje potlot azt az edés után kel beveni meg a másikat elöte.
2012. okt. 30. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!