Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ruhában futtok?

Milyen ruhában futtok?

Figyelt kérdés
Értem úgy hogy szabadidőruha, vagy rendes futó felszerelés, cipő, kiegészítők, stb

2012. okt. 30. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai futócipő, kapucnis pulcsi (az olyan dizájnos :) ), melegítő nadrág, sapka(nemsokára kell) és fülhallgató.
2012. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A futócipőmön kívül semmi sem professzinális. Úgy érzem, azzal nincs értelme spórolni. Pár éve beruháztam egy decathlonos téli futószerkóra, de azt csak extrém hidegben használom, meg esőben. Addig, ha rossz idő volt egy szabadidőruhában futottam, egészen addig, míg egy novemberi esős napon szét nem éztam, és a nadrág felszívott vagy 3 liter vizet. Na, onnantól kezdve elég nagy szívás lett a futás. Egyébként semmi kiegészítő, zenét sem hallgatok.
2012. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A futócipő tényleg fontos, cicanaci, valami felső és széldzseki vagy pulcsi, ha hideg van kesztyű. Lányoknak elengedhetetlen a jó sportmelltartó, akár több is. Ja és sapka. Nem érdemes nagyon melegen öltözni, mert futás közben 15 fokkal többet érzel a ténylegesnél.
2012. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 amuletD válasza:
-5 fok alatt már érdemes alá-öltözetet felvenni, úgynevezett technikai alá-öltözet (aldiban van sok jó olcsón), a jó futócipő elengedhetetlen és persze az elhatározás és a kedv :)
2012. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!