Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék kockás hasat!...

Szeretnék kockás hasat! Milyen gyakorlatokat végezzek, ami hatásos erre?

Figyelt kérdés
Jelenleg sajnos kövér vagyok, de szeretnék változtatni.. 164 cm 70 kg

2012. okt. 30. 21:44
 1/6 SSanchez ***** válasza:
Diéta + aerob
2012. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kockás has, pár további info.....


[link]

[link]

[link]


egy video.....

http://www.youtube.com/watch?v=YuRxm-K24OU

2012. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne hidd, hogy 2 hét alatt már kocka hasad lesz, ha keményen edzel. A zsír az, meg a genetika, ami miatt kövér vagy.

Mivel mindenkinek kockás a hasa (a zsír alatt) , ezért nem edzened kell, hanem diétáznod. A felülésnél tévhit az, hogy fogy tőle az ember. Miután le fogytál, kezdj el felülésezni, nem kell sok, 3x 15 , 2-3 napot hetente. DE csak miután sikeres volt a diéta, és kicsit kisebb lett a hasad :) Köszöntem

2012. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét tedd fel a kérdést 164/54-nél!


De olyan is van, amikor ehhez a táplálkozáshoz, ami most van, elkezdesz edzeni. 34 kilóval vagyok nehezebb nálad, és kockás a hasam. Bizonyos testzsírszázalék alatt az izom átüt a szalonna alól. Minél vastagabb az izom annál jobban látszik. Valamit vastagodni fog bármilyen hasgyakorlattól, de a tónusos tartástól is. Pl. ilyennek számít, ha a vállon tartott súllyal guggolsz mondjuk hetven kilóval. Nem is egyet, ötöt-tízet...egyszer, és fokozatosan! Lassan járj tovább érsz!

2013. febr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!