Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék szép kockás hasat?...

Szeretnék szép kockás hasat? Elég jó már de, hogy lehetne még szebb, több? Alsó hasizomra melyik a leghatékonyabb gyakorlat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A lábemelés függeszkedve eléggé megdolgoztatja, de hogy látványos legyen, ahhoz alacsony testzsír% kell, amit pedig diétával és aerob edzéssel érhetsz el. Persze mehet mellé súlyzós is, az sosem árt.

[link]

[link]

2012. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen viszont elég vékony vagyok ,már nem nagyon szeretnék zsírt égetni :) meg nincs is túl sok zsír rajtam,ha hideg van vagy medencéből jövök ki akkor nagyon szépen látszik,csak sajnos van egy ilyen fóbiám ,félek ,hogy elhízom és számomra egy gramm zsír is már aggodalmat jelent :)

és szeretnék karcsú maradni,

186 cm-hez vagyok 79 kg,nem sok de mivel már huszonéves vagyok ezért fontos,hogy ne hízzak el és jól nézzen ki a testem

2012. okt. 27. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy ez lesz a válasz.:) Nos, ha nincs sok zsír, de nem látszódnak mégsem annyira a kockák, akkor viszont előbb tömegnövelő étrend kell, mert úgy tudod a hasizom méretét növelni. Majd szálkásító diétával leadod a felesleget. Ez a hatásosabb módszer. A másik, amit te is próbálsz, nem mindenkinél sikeres. Azaz, hogy igyekszel egész évben zsírmentes maradni. Viszont így nem is fejlődnek az izmok, így a hasizmok sem olyan ütemben.
2012. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha 186 centis vagy vékony, és nincs rajtad sok háj, akkor hogyaviharba vagy 79 kiló?


Csak azért kérdezem, mert pont 186 centi vagyok, és voltam 68 kilós sáska is tinikoromban, meg 100 kiló is bodykutya koromban. Most vagyok 80 kiló, hogy heti 4x eszem a tatamit. mindezt kevés zsírral. és nem igazán vagyok vékony így se...


alsó hangon van rajtad 5 kiló plussz zsír.

2012. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy az, hogy vékony vagy még nem jelenti azt, hogy nem fedheti zsír a hasizmodat. A mai általános életmódnak köszönhetően (kevés mozgás, gép előtt ücsörgés, szénhidrátokkal teli étrend) rengeteg "vékony-dagi" (skinny fat) fizikumú fiatal van.

Tegyünk különbséget.


Vékony:

[link]


Skinny fat (jó nem annyira skinny de jobbat nem találtam):

[link]


De ettől függetlenül nem javasolnám, hogy szálkásíts, mert még az a kicsi izom is eltűnne, ami (gondolom) van.

2012. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából önmagába erős gyerek vagyok,inkább ez a szikár izom , nagyon sokat húzóckodom és elég széles a hátam és nagy a széles hátizmom,


Szóval van bennem anyag ,nem tűnök olyan nagyon-vékonynak de végeztettünk nyáron egy normális testzsír index képet és átlagon aluli

2012. okt. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!