Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A legnagyobb álmom, hogy...

A legnagyobb álmom, hogy nekem szóljon a Himnusz. Van esélyem kijutni az olimpiára?

Figyelt kérdés
14 lány éves vagyok. Hetente két edzésem van, egyszer megyek konditerembe, a többi napon futni járok. Reggelenként felkelés után mindig csinálok 50 hátizom, és 50 hasizom erősítő gyakorlatot. Illetve 50 guggolást. Szeretnék minél jobb lenni. Az életemet is odaadnám érte, hogy kijussak az olimpiára. Összejöhet még?
2012. nov. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj cicuska, egy olimpikon ennél lényegesebben többet edz :D nem heti kettőt, hanem napi kettőt. és ez még nem garancia arra hogy kijutsz...


el kéne dönteni, milyen sportban akarsz kijutni... valójában az úszáshoz túl öreg vagy, marad a judo, meg at evezés, esetleg bírkózás.

2012. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van :D Én szeptemberben kezdtem aktívabban sportolni, mármint előtte is imádtam, de most érett meg az elhatározásom. Idővel szeretném emelni mindennek a számát, egyelőre ennyit bírok :D
2012. nov. 1. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz 1 sportban kell KIB*SZOTT jónak lenni.A lbdasportok szerintem esélytelenek,más már 6 éves kora óta játszik.Talán a futás stb..
2012. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert te mit sportolsz?
2012. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összejöhet....de kellene valami egyesület, ahol ezt végezni tudod, és számíts arra, hogy doppinggal kell majd turbóznod a teljesítményed.
2012. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint a kérdező
2012. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!