Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz és tornához milyen...

Futáshoz és tornához milyen öltözéket vegyek fel? És miket érhetek el? (futással, tornával)

Figyelt kérdés
Otthon szoktam csinálni.

2012. nov. 1. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Talán a sport kategóriába kellett volna írnom..huppsz!
2012. nov. 1. 18:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kinn szoktam futni ilyenkor is /télen a suli futópadján/ 7 km-et. Ilyenkor egy pulcsit szoktam felvenni sálat és sapkát.

Tornázás az meg nálam annyi, hogy 20 fekvő 20 felülés 20 guggolás. Ezt benn szoktam csinálni így ott pólóban vagyok.

2012. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok mikor már benn futok a suliba /amikor nagy hó van pl.:/ akkor meg úgy szint póló és melegítő gatya
2012. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 2. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A kinti futáshoz eléggé fel szoktam öltözni, mert fázós vagyok. Sapi, kesztyű, sál: minden játszik! A futás után fontos a torna, és a nyújtás! Ha tonateremben tornázol akkor is kell egy jó dressz és hosszú újjú felső + nadrág (vagy újabban leggings). Kinti futásnál + harisnyanadrág és vastag zokni!

Ha kitartó vagy és odafigyelsz a táplálkozásra is (no csoki, no alkohol stb.) akkor simán le lehet adni 10 Kg körüli súlyt! Sok sikert és kitartást!

Anna

2012. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz,de kipróbálom! XDD
2012. nov. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!