Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők ti mit csináltok...

Testépítők ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha nem tudtok enni valamiért betegek vagytok(ez eltarthat több napig is). Vagy ha elmentek valahova és nincs nálatok kaja. Az első esetben betegségnél nagy az izom veszteség(egy ilyen hányós stb. vírusnál:/)?
2012. nov. 2. 12:11
 1/4 Takumi ***** válasza:
Az izom nem vész el, csak ....:D Amugy betegség idején is próbálok minőségi tápanyagot bevinni. Hányós fosos vírus az pucol rendesen pár kilot.
2012. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takumi ***** válasza:
HA nincs nálam kaja veszek. gyros stb..
2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ha van bcaa vagy egyéb aminosavad akkor azt fogyasztani ajánlatos,ha bírsz inni fehérje shéket azt szintén.

ilyenkor sok protein kell.


ha elmegyek valahová és nincs nálam kaja akkor vagy veszek ha tudok vagy koplalok mert sajnos nincs varázserőm hogy a semmiből teremtsek kaját,szerintem neked sincs szóval jobb ha viszel kaját magaddal.

2012. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JayC ***** válasza:

nálam mindig van kaja, sose fordult még olyan elő velem x ideje, hogy kimaradt volna egy étkezésem... de ha nincs kaja, akkor boltba veszek sovány túrót, gyros-t, vagy étterembe valami húsételt.


ha beteg vagyok akkor is lenyomom a kaját, csak a ch részt csökkentem, amennyit bírok enni, annyi megy le.

2012. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!