Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, ti mit csináltok...

Testépítők, ti mit csináltok betegség alatt?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy hányós/hasmenéses/lázas vírust. Az alap, hogy ilyenkor nem edzek, de a táplálékkiegédzítőket (fehérje, vitaminok) se szedjem addig? A fehérje hogy bírja a hányós időszakot?

2012. okt. 24. 05:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát mivel hánysz, fosol semmi értelme ezeket magadba tömni, mert úgyis kijön még a felszívódás előtt és akkor hánytál/fostál egy drágát. :) Bár azt hiszem a tejsavó protein elég gyorsan szívódik, szóval ha nem minden 20 percben ürítesz, akkor azzal megpróbálkozhatsz, de szerintem szánd rá az időt, hogy meggyógyulj aztán mehet tovább a móka.
2012. okt. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyelöre a jéghideg kóla marad benn, kortyonként... Arra gondoltam, hogy legalább a fehérjét megpróbálnám, hátha bent marad az is, és gyorsan felszívódik...
2012. okt. 24. 06:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem fog benned maradni, hanyagold egy pár napig, semmi értelme. Diétázz - első nap csak kóla, tea, ropi, főtt krumpli, pirítós, másnap kis húsleves és így fokozatosan terheld "vissza" a gyomrodat a szokásos étrendedre.

Jobbulást!

2012. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem fog bentmaradni.

gyógyuláshoz meg: http://www.youtube.com/watch?v=EycUdCUDGXc

:)

2012. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor marad a kóla meg a ropi. :/
2012. okt. 24. 09:49
 6/17 anonim ***** válasza:
kóla meg testépítés...
2012. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Kóla meg hányás. Próbáld majd ki.
2012. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Köhögök.
2012. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Végül nem bírtam ki, benyomtam egy fehérje shaket, és bent maradt. :) Az edzés szerintem is nagyon rossz ötlet ilyenkor, és nem is esne jól.
2012. okt. 24. 13:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha már láz van, természetesen nem edzem.
2012. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!