Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hihetetlen teljesítmény fokozás?

Hihetetlen teljesítmény fokozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szeretnék egy szakértőtől segítséget kérni, 77 kiló vagyok bicepsz: 38,5 , fekvenyomásom : 105 kiló. 15 éves vagyok, szeretnék a Scitecbe olyan legális Cuccot venni, ami Kinézetre is hoz és erőt is növel. nemsokára versenyem van és szeretném megnyomni a 115-120 kilót. komoly választ szeretnék. Köszönöm :)
2012. nov. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hajjajaj.. Hogy jutottál el idáig, ha ilyen alap dolgokat sem tudsz?!
2012. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kreatin esetleg? vagy hot blood?
2012. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig még semmilyen szert nem szedtem ! duci srác voltam, de már teljesen le vagyok szálkásodva ! :)
2012. nov. 2. 22:22
 4/11 dirtboy ***** válasza:

scitec csak legális cuccokat forgalmaz a kox az más tészta mint a tápkieg ne keverd össze.

scitec ből hot blood,big bang ezeket ajánlom egy kis koffeinnel kiegészítheted bár van mind a kettőben.

egyébként ilyet csak akkor használhatsz ha nincs magas vérnyomásod.

ha nem ragaszkodsz a scitechez akkor a bsn no xlpode 2.0 és a dymatize xpand xtreme pump ot ajánlom,ezek jobbak mint a hot vagy a big

2012. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Scitec nutrion attack nagyon jó termék olyan mint a hot blood csak nincs benne energizáló mint pl koffein így nem lesz magas vérnyomás de hoz nagyon nagy erőt tömeget és megdagaszt minta a víz a gombát!!!!
2012. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te ilyen izomagyú állat lehetsz, ugye?

Ha utánaolvasol a dolgoknak találhatsz olyant, hogy pl: a kreatin bizonyos teljesítménynövelő hatással is bír stb stb...Néha elég a cuccok leírásába csak BELENÉZNI és máris ott a lényeg.

Én csak egy példát hoztam.

2012. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

ma 22:28

nem energetizáló nincs benne hanem stimuláns.

nem mindegy


az attack egy kreatin designer,nem nagy szám

a stimulánsokkal ellátott nitrogén oxid fokozók hatékonyabbak.

2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok izomagyú állat :) pont mint egy átlagos ember, csak látszik hogy rendszeresen sportolok. :) nagyon Szépen köszönöm a válaszokat, Én a Hot Blood-ra a Pump'n'go-ra gondoltam, hogy az gondolom fog hozni kinézetre is meg, erőre is :)
2012. nov. 2. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de 15 éves még nagyon NE szedjen se hot-bloodot, se big banget..
2012. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dirtboy ***** válasza:

nem kövezünk meg de nem is lesz tőle semmi baja.

15 évesek már cigiznek,füveznek,alkoholizálnak a hot blood meg ráadásul nem is káros.

koffein meg mindegy mert a 15évesek is már simán kávéznak.

2012. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!