Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bioteches...

Mi a véleményetek a bioteches NitrOX Therapy-ról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 17:40
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
nem rossz de nem kell ragaszkodni a 20g hoz mehet kicsit több is ha szükséges a kívánt eredményért.
2012. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Takumi ***** válasza:
Nekem nem vált be, ár érték aránya szerintem nem az igazi.
2012. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:
ja igen azt kihagytam hogy nem árt ha benyomsz mellé egy 100mg os koffein kapszulát.
2012. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fúhh ember, életem legjobb edzései voltak amikor ittam :D

nagyon komolyba meglökött a cucc, ha nem bírtam akkor is toltam, ha bírtam akkor meg pláne, keményen bedurrantam mindenhol amire csak edzettem. én ajánlom , nekem nagyon bejött. ha 180-190 (vékony testalkat) magas körüli vagy akkor lehet nagyobb az esély h jó lesz, mert sok ismerősöm és én is ekörül vagyok és mindannyiunknak hatott keményben

2012. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valóban nemrossz, de tényleg néha kicsit túl lehet lépni az adagolást.

Nekem jobban bevált pl. a NO Explode 2.0, és a Big Bang, de persze egyénfüggő, kinek mi, persze ez is dob az edzésen.

2012. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:
x plode 2.0 nálam is jobban szerepelt mint a therapy
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyébként ami nálam kaput volt (jó értelemben) az a scitec féle hot blood, na az még a halálból is felébreszt
2012. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És ki mekkora testtömegnél érzett ilyen hatásokat?

Csak mert én 95 kg vagyok.

2012. nov. 5. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
80kg voltam. ( most sportkoktélt vagy mit iszok, külön ki van nekem írva). Mindig egy adagosával kértem. Volt olyan edzès mikor nagyon megdobott, de vol olyan is amikor nem éreztem semmit. Mehet belőle kicsit több, de a legjobb edzés elötti
2015. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 davidsk8888 válasza:
Kérdés lenne igazából. Van rá esély ,hogy később e nélkül nem fog menni az edzés? Nem fogsz oylan intenziven birni?
2017. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!