Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eddig szarul kajáltam, de...

Ha eddig szarul kajáltam, de jól edzettem, fejlődtem is azért lassan de biztosan. Ha most elkezdek fehérjedúsan táplálkozni de a kalóriákba kevesebbet eszek mint amit elégetek akkor létezik olyan, hogy lassan növök, meg szálkásodok is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ezerszer át lett már rágva, naturálban nincs olyan ,hogy egyszerre növelsz izomtömeget és szálkásodsz.

Nőni pedig kalóriadeficittel igen nehéz lesz, ha nem tervezel kúrát(amit mellesleg nem ajánlok).

2012. nov. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, mindig írjátok, de én valami tök mást tapasztalok. kb. 1 hónapja futok, diétám 3 hete belőve, kb. 100 ch-t eszem, látványosan fogyok, a mérleg mégis ugyanannyit mutat. akkor ezt mivel lehet magyarázni?
2012. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy látványosan fogysz, miközben a mérleg ugyanannyit mutat? Ha fogysz, akkor csökken a testsúlyod, nem?


Ha az van, amire gondolok, akkor az max azért van, sokkal jobban kijönnek az izomtónusok.

2012. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy esik le rólam a nadrág, és centiben kevesebb vagyok.
2012. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!