Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem lehetne a...

Csak szerintem lehetne a tanárok jelszava a "no sport"?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, és az a véleményem, hogy a tanárok sose sportoltak semmit, és nem is értik a sport világát, arra is sz@rnak, ha valaki sportol, szerintük én kora délutántól estig tanulok és egész nap ülök.

Most a DMAA-s botrány kapcsán is megjegyezte az egyik tanár, hogy a táplálékkiegészítőket be kéne tiltani, máskor meg arról magyarázott, hogy délelőtt 10-ig 3 bögre kávét megiszik XD és mellesleg általában dagadtak és a cigit sem vetik meg sokan.

És ez gimnázium!

Mi a véleményetek?


2012. nov. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyre olyan emberek jutnak tanárnak, pláne tesitanárnak, akik csak kényszerből vannak a pályán. Sajnos nem érvényes kollektíve a példamutató magatartás és szellemi szint, aminek ideálisan kéne lennie. Az általad említett emberkék is biztos, hogy nem az ifjúság iránti elköteleződés miatt járnak be nap mint nap...
2012. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
83%
Én már nagyon régen voltam szakközepes, de ezek szerint nem változott semmi. Nálunk is ez ment, a sportolók csesztetése.
2012. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
82%

Nem a sportolók, hanem a testépítők csesztetése. Hiszen tudjátok, aki pl focizik, vagy ilyesmi "hasznos" sportokat űz, és nyeri az iskolának a kupákat a kerületi versenyeken, azokat bírja az összes tesitanár :D

Ez a "kora délutántól estig tanulok és egész nap ülök" mentalitásból már középiskolára nyugodtan kinőhetnél kedves kérdező. Ha arra tudsz időt szakítani, hogy facebook-oz, elmenj haverokkal, vagy akár itt GYIK-ez akkor a sport is megoldható, ebben biztos vagyok...

2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Lehet rosszul írtam, én sportolok heti 5X küzdősportot!

A tanárok hiszik azt, h rengeteg időm van a sok szarságra és egész nap csak a tanulás megy.

A tesitanárok nagyon ostobák, semmit sem tudnak a táplálkozásról például, de az összes a világ legjobb focistája lett volna DE ő inkább tesitanár lett.

2012. nov. 6. 21:38
 5/80 anonim válasza:
0%
kicsiszivem aza gond,hogyha lófütyikét se tnaulsz akkor ne csodákozz,ha cseszegetnek.. elnézést,ha nem így van de ezt tudtam leszűrni a válaszaidból
2012. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
Én Százhalombattára jártam suliba (SZISZKI) és mindig irigyeltük a sportolókat, mert nálunk elnézőbbek voltak velük a tanárok. Minden tanár, nem csak a tesitanár. Nekem volt egy profi kézilabdás és egy junior EB bajnok cselgáncsos osztálytársam és őket bármikor elengedték edzésre, meccs után nem szopatták feleléssel, de persze nem volt kivételezés, ha kollektíven kellett valamit csinálni (dolgozat). Engem is sokszor engedtek el edzésre, pedig én csak megye III.-ban fociztam.
2012. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 *Glissade* ***** válasza:

Attol függ, hogy melyik tanár:)

Az én sulimban elég sok volt az elhívatott tanár, és ezt tölünk is megkövetelték. De csak 1-2 volt olyan aki igazán értette a dolgát. A többi álltalában csak ordibált, kritizált minket, fenyegetőzött, vagy a másik osztálytársunkra mutogatott, hogy bezzeg ő milyen, okos, ügyes, és tehetséges. Ráadásúl némelyik eléggé kökorszaki nézeteket vallott az étkezésről, edzésről stb.

2012. nov. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
0%

"A tesitanárok nagyon ostobák, semmit sem tudnak a táplálkozásról például, "


A 8 osztályt végzett testépítők talán többet tudnak?

2012. nov. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
78%
sokkal többet és az ilyen testépítőket lenéző embereknél, mint te, meg fényévekkel többet!
2012. nov. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a 8 osztályos testépítők ilyen komolyan veszik a kémiát és a biológiát (irónia).
2012. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!